Cosmoscell Sesli Mesaj- Cosmoscell | Sanal santral ve Toplu SMS Hizmetleri|
+90 (216) 226 0 226 |
Sesli mesaj ile ürün ve kampanya duyurularını yapabilir, müşterileriniz ile birebir, etkili iletişime geçebilirsiniz. Servis şirketleri müşteri memnuniyetini Sesli anket ile ölçebilirler. Şirket yöneticileri tüm çalışanlarına aynı anda cep telefonlarından ulaşabilir, farklı lokasyonlarında bayilerine seslenebilirler.

Sesli Mesaj kullanarak sesli iletişimin avantajlarından yararlanabilir, müşterileriniz ve çalışanlarınızla doğrudan konuşarak mesaj geri dönüş oranınızı arttırabilirsiniz. Sesli Mesaj ile önceden hazırladığınız ses kayıtlarını, binlerce müşterinize aynı anda iletebilirsiniz. Müşterileriniz ve çalışanlarınıza ses yoluyla ulaşarak daha etkin, eğlenceli ve birebir iletişim kurmuş olursunuz.

Ses kayıtlarını kendiniz oluşturabileceğiniz gibi, seslendirmeyi biz sizin yerinize yapabiliriz. Sesli mesaj gönderimi çok kolay. Kaydedeceğiniz yaklaşık 60 sn’lik bir mesajı iş ortaklarımız aracılığı ile belirleyeceğiniz Turkcell ve diğer operatör numaralarına toplu şekilde gönderebilirsiniz.

Sesli Mesaj Hangi Şirketler İçin idealdir?

Hızlı, kolay ve basit olarak yüksek güvenlikte kimlik doğrulaması yapmak isteyen, online işlemlerde sadece kullanıcı ismi ve şifrenin yeterli güvenliği sağlayamayacağının farkında olan ve bu kapsamda hem iç süreç onay akışlarında hem de müşterilerine sağlıklı online hizmetler sunmak isteyen kurumlar için ideal bir çözümdür  .

Sesli Mesaj ile Neler Yapabilirsiniz?

  •  Sesli mesaj ile ürün ve kampanya duyurularını yapabilir, müşterileriniz ile birebir, etkili iletişime geçebilirsiniz. 
  •  Servis şirketleri müşteri memnuniyetini Sesli anket ile ölçebilirler. Şirket yöneticileri tüm çalışanlarına aynı anda cep telefonlarından ulaşabilir, farklı lokasyonlarında bayilerine seslenebilirler.