Cosmoscell Sanal Santral Dahili Sistemleri- Cosmoscell | Sanal santral ve Toplu SMS Hizmetleri|
+90 (216) 226 0 226 |
Cosmoscell Sanal Santral hizmeti, firmanızın tüm telefon ve santral ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmet türüdür. Santral cihazı gerektirmez. Cosmoscell sabit telefon tarifeleri ile yurt içine ve yurt dışına çok uygun aramalar yapmanızı sağlar.

Telefon faturalarınızı %40 - %70 oranında düşürür. Cosmoscell Sanal Santral ile tüm görüşmelerinizi kayıt altına alabilir, tarih, süre, ücret, lokasyon bazlı ve canlı olarak raporlayabilirsiniz. 

Sanal Santral
 ile çağrı merkezinize gelen aramaları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Aynı anda birden fazla çağrı alabilir ve bu çağrıları İnteraktif Sesli Karşılama (IVR) sistemi ile robot operatörler üzerinden karşılayarak istediğiniz dahiliye yönlendirebilirsiniz.

Sanal santral hizmetini, yurt içi ve yurt dışındaki yüksek sabit ücret ve görüşme tarifelerinden şikayet eden tüm bireysel veya kurumsal aboneler, çağrı merkezi olan veya oluşturmak isteyen kuruluşlar, gelen çağrılarını otomatik karşılamak ve görüşmelerini kayıt altına almak isteyen işletmeler, santral kurulum veya bakım masraflarından kurtulmak isteyenler kullanabilir.

Santralinizde tanımlı dahili numaralar lokasyondan bağımsız kendi aralarında ücretsiz konuşurken, birbirlerine gelen çağrıları da kolaylıkla aktarabilmektedirler.

Şirket personellerinizi bulut santralinizin (Sanal Santral) birer dahilisi olarak ayarlayabilir, her bir dahiliye özel tanımlamalar yapabilirsiniz.
Ayrıca, Santralinizde tanımlı olan dahililerinizden herhangi birinin çevrimdışı olduğu durumda ilgili dahiliye tanımlı olan mail adresine ve sms hesabınız varsa tanımlı olan cep telefonunuza otomatik olarak bilgi mesajı gönderilir.