Cosmoscell Faks Gönder ve Al- Cosmoscell | Sanal santral ve Toplu SMS Hizmetleri|
+90 (216) 226 0 226 |
Faks alıp göndermek için şirkete gitme zorunluluğunu ortadan kaldırır; gelen faksları her yerden görebilir, her an faks çekebilirsiniz.  

Fakslarınızı fiziksel klasörler yerine, dijital olarak arşivleyebilir, her yerden kolaylıkla ulaşabilir, aradığınız fakslara hızlıca ulaşabilirsiniz.
  
Faks cihazı alımı ya da bakımına, toner, kartuş, kâğıt gibi malzemelere bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Gelen faksların kaybolması, istenmeyen kişilerin eline geçmesi sorunu ortadan kalkar, istediğiniz kullanıcılar faks alıp gönderebilir, tüm fakslar arşivlenir.  

Faks Avantajları

  • İnternetin olduğu her yerden, mobil cihazlar dahil Faks gönderip alabilirsiniz.
  • Gelen ve giden Fakslarınızı otomatik olarak yedeklemiş olursunuz. 
  • Toplu halde Faks gönderebilirsiniz. 
  • Donanım ve kağıt maliyetlerinden tasarruf edebilir,  zamanı daha etkin kullanırsınız.    
Mevcut Numaranızı Korursunuz
Bize taşıdığınız faks numaranızda hiç bir değişiklik olmadan Online Fax sistemine uyumlu hale gelebilirsiniz. Böylece gelen ve giden fakslarınızı Online olarak gönderip alabilirsiniz.

Gizli ve Güvenli

Gelen fakslarınız kağıt olarak gelmediği için açıkta bırakılan hassas bir bilgi yok. Tüm belgeleriniz müşteri portalınızda ve ilgili mail adresinde arşivlenir.

Her yerden Faks Gönderip Alın

Mobil telefonlar dahil İnternetin olduğu her yerden müşteri portalınıza girerek faks gönderebilir, mail adresinize ulaştığınız her noktadan faks alabilirsiniz.

Tamamen Özelleştirilebilir

İstediğiniz sayıda faks hattı ve kullanıcı kurun ve gelen faksları istediğiniz gibi yönlendirin. Birkaç dakika içinde, kuruluşunuzdaki herkes faks gönderebilir ve alabilir.

Gelişmiş API Desteği

API desteği ile kendi programlarınız üzerinden toplu halde, tek tek faks gönderimi gerçekleştirebilir, gönderim raporlarını sorgulayabilirsiniz.    

Kolay ve Ekonomik

 Faks göndermek için kullanıcı dostu müşteri panelinize giriş yapın, dosyayı yükleyip göndereceğiniz faks numarasını girin ve gönderi tıklayın.