Cosmoscell Başlıklı SMS- Cosmoscell | Sanal santral ve Toplu SMS Hizmetleri|
+90 (216) 226 0 226 |
Başlıklı sms kullanmak kuruluşunuzun, işletmenizin kurumsallığı açısından önemli bir adımdır ve müşterilerinize başlıklı sms ile bilgilendirme yaptığınız da onlara kurumsal bir izlenim vermenizi sağlar.

Bir telefon numarasına günde farklı kişilerden veya firmalardan onlarca mesaj gelmektedir. Başlıksız bir sms attığınızda mesajı alan taraf bu mesajın kurumunuzdan gelmiş olduğunu anlayamaz ve mesajı okumayabilir. Okumuş olsa bile başlığınız olmadığı için bu kurumsallığınızı zedeleyecek bir durumdur.

Bir başka açıdan şirket mobil telefonunuzdan vs. toplu mesaj göndermek istediğinizde sınırlı miktarda kişiye toplu mesaj gönderebilirsiniz ve gönderimi oldukça zordur. Toplu başlıklı sms hizmetimizi kullanarak anında milyonlarca kişiye gönderim yapabilirsiniz.  

1-) Ürünlerini, hizmetlerini tanıtmak isteyen firmalar önce kendini tanıtmalıdır bu sebepten önce  Toplu SMS hizmeti veren lisanslı bir firma ile çalışmalılar.  
2-) Bu firmalar SMS leri göndereceği telefon listelerinin yasal yollarla elde edilmiş ve telefon sahiplerinden izin alınmış olması gerekmektedir.  

Başlıklı Toplu SMS hizmetini firmaların kendi web sitelerini daha dinamik hale getirebilmek için kullanması daha akılcıdır. Bu sebepten SMS hizmetlerini web site altyapılarınızda kullanmak en akılcı çözümdür. Sitenizi ziyaret edip üye olanları Başlıklı SMS ile bilgilendirebilir, müşterilerinizin  şifrelerini sms ile gönderip sitenizin güvenliğini artırabilir ve güvenilir bir firma olduğunuzu ön planda tutabilirsiniz.   

Bütün bankalar online bankacılık işlemlerinde şifre gönderimlerini SMS ile yapmaktalar niçin siz kullanmayasınız ?