İçeriğe geç

VoIP Nasıl Kullanılır ?

Kategori: Voip Hizmetleri

VoIP sadece bir anahtar farkla normal bir telefon gibi çalışır – telefon görüşmesinin işinize nasıl geldiğini. VoIP, yüksek fiyatlı telefon şirketinin kablolarını kullanmak yerine, yüksek hızda internet bağlantınızı kullanarak telefon görüşmelerinizi doğrudan telefonunuza yönlendirir. Bir çevir sesi duyarsınız ve telefon görüşmelerinizi yaptığınız gibi yaparsınız. Değişen şey, telefon şirketinin tellerini kullanmak için büyük bir fatura ödememeniz.

voip nasıl kullanılır

İşiniz Cloud PBX ile Nasıl Aramalar Yapar ve Gelir Almaktadır?

Bir analog PBX’in tüm konseptlerini ve özelliklerini kullanmak ve bunları internette barındırmak, kullanım kolaylığı ve daha fazla esneklik seviyesi sağlar. Tüm özellikler VoIP sağlayıcısının şebekesinde bulunur ve bu da yerinde bir PBX gerekliliğini ortadan kaldırır. Bu, internet bağlantısı olan herhangi bir binayı bir ofise döndürür. İnternet bağlantısı ve bitiş noktası olduğu sürece ev, depo ya da kahve dükkanı olabilir. CPBX ile, bir kullanıcı bir web portalından servislerine yapılandırma ayarlamaları yapabilir. Ayrıca, şirket içindeki çalışanlar her yerde olabilir ancak hepsi CPBX sistemi çatısı altında yönetilebilir. Destek kapsamı geniştir ve doğrudan servis sağlayıcının şemsiyesi içinde bulunan her şeyi kapsar. Bu, barındırılan tüm özellikleri ve son noktalarla olan iletişimleri içerir.

VoIP kullanırsam, kimi arayabilir miyim?

Herkes ve herkes! Herhangi bir yerel telefon, cep telefonu, uzak mesafe veya uluslararası numara – bir numara aranabiliyorsa, VoIP ile arayabilirsiniz. Ayrıca, Cosmoscell ile işletmeler için sınırsız yerel ve uzun mesafeli aramalarla uzun mesafe faturanıza elveda diyebilirsiniz! Uluslararası aramak ister misin? Sorun değil! Telefon görüşmeleri çok net ve Cloud PBX Global planımızla dünyanın dört bir yanında 50’den fazla ülkeye birçok çağrı yapabilirsiniz. Hangi ülkelerin hak kazanacağını görmek için burayı tıklayın! Kıtasal planlarımızla bile, geleneksel fiyatlardan% 50’den fazlasını kaydedebileceğiniz şaşırtıcı Uluslararası fiyatlara sahipsiniz.

Bir telefon alıp alamayacağımı nasıl bileceğim?

Bir telefon geldiğinde, telefonunuz normal şekilde çalacaktır. VoIP, eskiden alışılmışın gibi çalışıyor; yaptığımız tek şey, yüksek fiyatlı telefon hatlarını VoIP’nin düşük maliyetli, yüksek hızda internet servisiyle değiştirmek.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir