İçeriğe geç

VoIP Sistemler

Kategori: Voip Hizmetleri

VoIP sistemler.

VOIP günümüzde en çok kullanılan internet üstünden iletişim aracı olarak bilinmektedir. Online iletişim araçlarının yanı sıra bunun yanında voIP ile sabit hatlara ulaşılabilir ve gizliliğiniz korunabilir aynı normal hat gibi düşünmek gerekir. Çünkü her ne kadar normal hattınız kesintisiz hizmet sağlıyor ise VoIP’dende aynı hizmet kalitesini alacağınızdan eminiz. Özellikle VOIP serverlerı tescilli markalardan alınmalıdır ki kullanışlı ve gayet güvenli olsun.

VoIP çözümlerinden biri de IP telefon kullanımıdır. IP telefonlar, klasik kablolu telefon görüntüsünden çok farklı olmayıp ses iletimini internet hattı üzerinden gerçekleştirebilir. VoIP sistemler içinde en çok tercih edilen donanım IP telefonlar olabilir

Bilgisayardan bilgisayara VoIP, en kolay yöntemlerden biri olabilir. Bu yöntemde kaliteli bir iletişim için internet telefonu adı verilen bir donanım kullanılabilir. Bunun yanında uygun programlarla bilgisayarların mevcut donanımı da kullanılabilir.

VoIP Nasıl Çalışır?

Bulut Telefonu VoIP Santral ürününü aldıktan sonra tercihinize göre ister masaüstü VoIP telefon kullanarak, VoIP sistemleristerseniz de bilgisayarınıza ya da iPhone & Android cep telefonunuza kuracağınız uygulamalar sayesinde santraliniz üzerinden telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde internet olan herhangi bir yerde sanki ofisinizdeymiş gibi ofis telefonunuza gelen çağrıları karşılayabilir ve aramalar yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey internettir.

COSMOSCELL adlı sitemizden bize ulaşabilir ücreti el yakmayan fiyatlarımızla,kaliteli VoIP hattına sahip olabilirsiniz,bir çok Telekom’dan yanı sıra 7/24 Canlı Destek hattımızla hizmet vermekteyiz herhangi bir sorunuzda uzman ve profesyonel ekibimiz sizin için özel ilgilenecektir. Ayrıca kesinti mi yaşıyorsunuz? Artık buna son verin çünkü sizi COSMOSCELL Geleceğe taşıyor! Evet Yanlış Duymadınız Şirketiniz mi var ya da firmanız mı internet üstünden görüşmeler yaparken kendinizi gizlilik çerçevesinde hissetmiyormusunuz?Bunun çözümünü internet sitemizdeki  uygun fiyatlara satılan VOIP serverları ve Sanal Santral,VOIP Hizmetlerinde bulabilirsiniz.

Kendine özgün ekibimizle bizzat santral yönlendirmeleri ve kurulumlarını biz yapmaktayız herhangi bir taşeron firma araç gereç yok!!!,hizmetimizi satın aldıktan sonra memnun kalacağınızdan şüphemizde yok. Unutmayalım ki en iyi hizmet önce müşteriyle iletişim ve temas kurmaktan geçer hiç bir zaman sıkıntı yaşamayacağınız ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. COSMOSCELL ekibi VOIP satışları için iletişim adreslerimizden  bizlere ulaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir