İçeriğe geç

Sms API Desteği

Kategori: Toplu SMS

Sms API Desteği

Sms API Desteği

 

Neden Toplu SMS

Müşterilerinizin özel günlerini kutlayabileceğiniz, yeni kampanya veya ürün ilanlarınızı yapabileceğiniz, müşteri bilgilerinin aktüellenmesi için kullanabileceğiniz ve müşteri sadakati programı uygulamalarından faydalanabileceğiniz müessesesel bir çözümdür.​​

Hatırlamak ve hatırlanmak güzeldir. Sevdiklerinizin, akrabalarınızın, çalışanlarınızın, müşterilerinizin veyaüyelerinizin özel günlerini bir SMS (kısa mesaj) ile kutlayın. Hem pratik, hem de ekonomik bir yol ile herkesetek tıklama ile çok kolay bir şekilde hiçbir program kurmaksızın ulaşın.

Gönderdiğiniz SMS kimlere ulaşmış, kimlere ulaşmamış kolayca raporlarına ulaşın ve takip edin. Ucuza kaliteli hizmeti almanın rahatlığını yaşayın. Üstelik Cosmoscell Toplu SMS Servisi yolladığınız kısa mesajın hangi telefonlara ne zaman gönderildiğini ya da telefonuna ne zaman ulaştığını saniyesine kadar şeffaf bir raporlama ile sunar. Cosmoscekk, her aşamada kendi özgün yazılımları ile işlettiği altyapısında 3. şahıslara bağımlı olmadığından güvenilir raporlama sağlar.

API desteği

Tüm işlemlere kendi siteniz üzerinde API ile erişin. Biz size alınanan-alınamayan, gönderilen-gönderilemeyen tüm sms vaziyetlerini sizin siteye bildirelim. Kullanmakta olduğunuz crm,log,otomasyon vb tüm yazılımlara web servis hizmeti…

Kullanım Kolaylığı

 

Kolay Kullanım Arayüzü Cosmoscell Toplu SMS hizmetini, tüm ihtiyaçlarınıza cevaplayabilen kolay web arayüzü ile fiyatsız azalık esnasında cep telefonunuza gelen kullanıcı isimi ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayın.Platformlar Web arayüzü, Mobil uygulama, Masaüstü programı, API/Yazılım entegresi, Excel eklentisi ile erişebilirsiniz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir