İçeriğe geç

Başlıklı Toplu SMS Gönderim Kuralları

Kategori: Toplu SMS

Başlıklı Toplu SMS Gönderim Kuralları

1-) Türkiye İçi Başlıklı Toplu SMS gönderdiğiniz numaraların 905…… şeklinde yazılmış olmasına dikkat ediniz. Yurtdışı sms gönderimleri tüm abonelerimize kapalıdır. Yurtdışı sms gönderimi yapmak isteyen aboneler hangi üllkelere ne kadar sms gönderim hacimleri olduğunu destek talebi ile bize belirterek fiyat teklifi alabilirler.

2-) Toplu SMS gönderirken Türkçe karakter kullanımından kaynaklı gönderilen SMS adeti farklılık gösterir. İngilizce 160 karakter bir SMS, Türkçe ise 155 karakter bir SMS olarak kredilendirilir.

3-) Gönderilen SMS ‘in  operatör tarafından gönderilen numaraya teslim edilememesi durumunda başarısız sayılır ve abonenin kredisinden düşürülmez. Tüm sms paketlerimiz gönderilen sms başına değil iletilen sms başına ücretlendirilmektedir. İletilemeyen smsler asla ücretlendirilmez.

4-) Firmanıza veya Size tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifrenizi asla kimseyle paylaşmayınız. Bu paylaşımdan kaynalı oluşabilecek zararlar veya oluşabilecek şikayet, hukuki yaptırım ve maddi cezaların tamamı şifre sahibine aittir.

5-)
Kesinlikle yasalara ve hukuka aykırı hiçbir SMS göndermeyiniz. Gönderdiğiniz SMS lerin tüm sorumluluğu şifre sahibi aboneye aittir.

6-) Sizi tanımayan, Müşteriniz veya Üyeniz olmayan kişi veya kurumlara asla SMS göndermeyiniz. Şikayet halinde tüm sorumluluk şifre sahibi aboneye aittir.

Başlıklı Toplu SMS Gönderim Kuralları

 

24 Saat Kesintisiz Toplu SMS Gönderimi

Uzman kadromuz sizin için çalışıyor. Tamamen internet altyapısı üzerine kurulu sistemimiz sayesinde herhangi bir program kurma ihtiyacı duymadan, istediğiniz her zaman ve her yerden sisteme erişim sağlayabilir ve anında toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz.

3D Secure (3 Boyutlu Güvenlik) Sistemi

Kredi kartınızın internet ortamındaki güvenliğini en üst seviye tutmak adına, sitemizsadece 3D Secure ile işlem yapılmasına izin vermektedir. 3D Secure, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş ve MasterCard tarafından da kabul edilmiş Uluslar arası Güvenlik platformudur.

Kullanıcı Dostu Toplu SMS Gönderim Paneli

Siz değerli müşterilerimizin işlemlerini daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmesi için kullanıcı dostu bir arayüz tasarladık ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda sistemde sürekli olarak geliştirmeler yapmaya devam edeceğiz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir