İçeriğe geç

3 Operatörle Çalışan Bir Firmayla Çalışın

Kategori: Toplu SMS

3 Operatörle Çalışan  Bir Firmayla Çalışın

Müessesesel Toplu İletileşme servisleri çok yaygın olarak kullanılan ve bir hayli şirket tarafından sunulan bir servistir. Bu servisleri Türkiye’de müessesesel manada da en başarılı şekilde sunan 3 tane büyük operatör (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone) vardır. Bu operatörler Toplu İletileşme servislerini iş ortakları aracılığı ile sunarken deneyim, altyapı, kalite ve hizmet manasında sizlere büyük avantajlar sağlarlar.

Bu yazımızda neden 3 operatörlerle de iş ortağı olan bir şirket ile çalışmanız gerektiğinden söz ettik.

3 Operatörle Çalışan  Bir Firmayla Çalışın

 

Daha Çok Kişiye Erişebilirsiniz

Toplu iletileşme servislerinin bazılarında gönderimler sadece tek istikamete yapılır. – Bilhassa TC Kimlik Numarası ile GSM Sorgulama ve TC Kimlik numarasına SMSgönderme servisi gibi tek istikamete kullanılan servislerde  elinizdeki TC kimlik numaralarının hepsine erişmek için TurkcellTürk Telekom ve Vodafone gibi3 operatörden de gönderim yapmak gerekiyor.

Daha Hesaplı Seçeneklerden Haberdar Olursunuz

3 Büyük operatörün de müessesesel toplu SMS ücretleri birbirleri ile çok benzer olsa da her operatörün kendi belirlemiş olduğu ücretleri ve kampanyaları vardır. Söz gelişi biz Cosmoscell olarak 3 operatör ile çalışan bir Toplu iletişim firmasıyız. Toplu SMS ve diğer servisleri almak isteyen müşterilerimize 3 operatörden en hesaplı en hesaplı seçenekleri sunuyoruz.

Daha Fazla Servise Ulaşarak Daha Fazla Seçeneğe Sahip Olursunuz

Toplu İletileşme servisleri Toplu SMS’in yanı sıra birçok servisi içerisinde barındırır. Toplu MMS, Hatıranda Cevap, Lokasyona SMS, TC Kimlik Numarasına SMS, TCKN GSM Sorgulama, Vergi Numarasına SMS ve OTP SMS(Tek kullanımlık şifre) gibi servisler müesseselere bir çok iletişim ve reklam alternatifi sunar. Tüm operatörler ile beraber çalışan bir firma ile çalışmanız tüm bu servisleri tek bir arayüzden kolaylıkla gönderebilmenizi sağlar.

Cosmoscell olarak yaptığımız AR-GE çalışmaları neticesinde müesseselerin Toplu iletişim ihtiyaçlarının yanında sanal santralotomatik çağrı (IVR) ve Toplu Mail kullandıklarını fark ettik. Şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak emeli ile internet olan her yerden ulaşılabilen sade ve kullanıcı arkadaşı ara yüzümüzde hepsini birleştirerek üst düzey bir tecrübe sunduk.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir