İçeriğe geç

TOPLU SMS AVANTAJLI KULLANIMI

Kategori: Toplu SMS

TOPLU SMS AVANTAJLI KULLANIMI

MMS: Ses, video, metin ve resim gibi farklı medya türlerinin aynı anda kullanılabildiği bir mesaj türüdür.  Gerçek zamanlı iletilemeyen görsel ve işitsel içeriğin; mesaj yoluyla iletilmesine olanak tanır. Etkileşimli olma özelliğiyle, müşterinin hemen geri dönüş yapmasına da imkan sağlar. MMS’te görsel ve işitsel öğelerin bir arada kullanımı hem yaratıcı hem de akılda kalıcı mesajlar oluşturulmasına imkan tanır.

Toplu MMS ise; gönderilecek mesajda, multimedya öğelerinin(ses, video, resim, metin) kullanılmak istenildiği durumlarda tercih edilecek bir servistir. Yıl dönümü, kutlama, özel kampanya gibi; kişiselleştirmeye ihtiyaç duyan mesajlarda kullanılır. Ayrıca müşteri kampanya veya içerikle ilgili detaylı bilgilere daha rahat erişebilir.

TOPLU SMS AVANTAJLI KULLANIMI

TOPLU SMS AVANTAJLI KULLANIMIKullanıcı arkadaşıdır. Web arayüzü kullanım kolaylığı sağlar. İletişim Makinesi’nin, kolaylık sağlayan özellikleri ile rastgele bir yazılım heyetimine gerek duymadan kullanılır.

Kişiselleştirilebilir. Yazıya ek olarak, içerdiği görsel ve işitsel öğelerle, iletinin hedef kitleye daha özel hale getirilmesi sağlanabilir. Müşterilere dolaysız olarak, kendilerine ait şahsi bilgiler aktarılabilir.

Etkileşimlidir. Müşterinin gönderilen iletinin muhtevası konusunda daha fazla bilgi almasına, iletiye geri dönüş yapmasına, ileti ile ilgili fikir bildirmesine veya kampanya muhtevanına dahil olmasına imkan tanır. Ayrı olarak müşteri bilgilerinin aktüellenmesi için de kullanılabilir.

Daha fazla bilgi içerir. Hem multimedya hem de 1000 karakter gönderebilme olanağıyla çok daha fazla bilgiyi müşterilerinize aktarabilirsiniz.

Alaka çekicidir. Ses, müzik, video veyahut resim gibi öğeler; yazıya göre daha dikkat çekici ve akılda kalıcıdır.  Bu sayede daha eğlenceli, yaratıcı ve özgün muhtevalar hazırlanabilir. Ayrı olarak başka medya araçlarında sürdürdüğünüz kampanyalarınız için bitirici niteliktedir. Multimedya bazlı olması ile; diğer ananesel ileti metotlarına göre farklılık yaratır ve marka bilinilirliğini arttırır. İletinin muhtevanını oluşturan görsel ve işitsel öğeler; markanızla özdeşleşebilir.

Kutlama iletilerinde daha özel muhtevalar hazırlamak isteyen
Ürünlerini ve hizmetlerini tanıtırken multimedya öğelerinin kullanımına ihtiyaç duyan
Müşteri azalık bilgilerini aktüellerken, multimedya etkileşiminden yararlanmak isteyen

Tüm şirket ve kuruluşların yararlanabileceği bir servistir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir