İçeriğe geç

Kimler Neden toplu sms kullanır?

Kategori: Toplu SMS

Kimler Neden toplu sms kullanır?

Toplu sms, kitlesel iletişimin en etkin yoludur: Binlerce kişiye duyuru yapma ihtiyacınız vari. Özellikle bunu kısa sürede yapmanız gerekiyorsa adeta başka yolunuz yoktur. Bir tıklama ile; herkesin her an yanında bulundurduğu cep telefonlarına binlerce, yüzbinlerce toplu sms gönderebilirsiniz.yani en kısa sürede; en etkili haberleşmenin adıdır TOPLU SMS.

Kimler Neden toplu sms kullanır?Toplu sms, kitlesel iletişimin en hızlı yoludur: En kısa sürede tüm cep telefonu kullanıcılarına, en hızlı bir şekilde duyuru yapabilir ve geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Toplu sms, iletişimin en ucuz yollarından biridir: Evet, toplu sms binlerce kişiye yapılan duyurunun başka yollarla yapılan duyuruya kıyasla en ucuz yollardan biridir.

Kimler Neden toplu sms kullanır?

Fabrikalar/Şirketler: Personele anında duyuru yapma, çalışanlarına doğum günü, kandil, bayram günleri gibi özel gün kutlamaları; personel ve çalışan yakınlarının cenazeleri dolayısı ile başsağlığı bildirimi, cenaze kaldırma duyurusu gibi kısa süreli anlık iletişim olanağı sağlaması açısından toplu sms kullanırlar.

Dernekler: Toplantı, düğün, etkinlik, özel gün kutlama, cenaze merasim duyuruları gibi üyelerinin anında bilgi sahibi edilmesi gerektiği konularda bir tıklama ile dernek yönetimi tarafından toplu sms duyurusu yapılır.

Partiler-Sendikalar-Federasyonlar: Üyelerine özel gün kutlama, toplantı duyurusu, anlık önemli duyurular, üye ve yakınlarının cenaze duyuruları gibi önemli konularda toplu sms gönderimi yapılır.

Okullar-Dersaneler-Etüt Merkezleri: Öğrenci ve velilere sınav sonuç bildirimi, devamsızlık bildirimi, Özel gün kutlamaları, doğum günü kutlamaları, veli toplantısı duyuruları gibi konularda toplu sms gönderimi yapılır.

Mağazalar-Toptancılar-Kurumsal ve bireysel Satıcılar: Halihazırdaki müşterilerine yeni gelen ürün tanıtım ve duyurularında, özel gün ve doğum günü kutlamalarında toplu sms gönderimi yapılır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir