İçeriğe geç

Sesli Mesaj Nedir ?

Kategori: Toplu SMS

Sesli Mesaj Nedir ?

Sesli Mesaj Nedir ?
Temel Olarak Cep ve Sabit Telefonların aranması ve önceden kaydedilmiş bir SesliMesajın aranan kişilere dinletilmesi mantığı ile çalışmaktadır.

Sesli Mesajın Özellikleri ?
Sesli Mesaj Nedir ?Sistemin en önemli özelliği, kaydedilmiş olan sesli mesajın aynı anda birden fazla kişiye dinletilmesidir. Yüksek hat kapasitesi ile dinletiler hızlı bir şekilde yapılmaktadır GSM ve Sabit hatlar dahil tüm yönlere arama yapılarak sesli mesajlarınızı duyurabilirsiniz. İleri tarihli sesli mesaj gönderilebilir,raporlamalar alınabilir.

Sesli Mesaj ile önceden hazırladığınız ses kayıtlarını, binlerce müşterinize aynı anda iletebilirsiniz. Müşterileriniz ve çalışanlarınıza ses yoluyla ulaşarak daha etkin, eğlenceli ve birebir iletişim kurmuş olursunuz. Ses kayıtlarını kendiniz oluşturabileceğiniz gibi, seslendirmeyi biz sizin yerinize yapabiliriz. Müzik veya ses efektlerinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Text to Speech (Metin Seslendirme) servisini kullanarak da mesajlarınızı oluşturabilirsiniz. Sesli Mesaj, bütün operatörlere ve sabit hatlara gönderilebilir.

Aynı Anda Binlerce Kişi
Dışa yapılan aramaları tek tek gerçekleştirmek yerine, aynı anda binlerce müşteriye Sesli Mesaj gönderilir.
Uygun Maliyet, Yüksek Performans
Kurumların, ek iş gücüne ve telefon hattına yatırım yapmadan iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilen bir servistir.
Sesin Gücü

Birebir iletişimin gerekli olduğu durumlarda Sesli Mesaj ile başarılı sonuçlar alırsınız. Hedef kitlenize direkt olarak hitap edebilmenin avantajını kullanırsınız.Örnek: İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla, yeni yılı konserlerle kutluyoruz. 31 Aralık Pazartesi akşamı yeni yıl konserleri kapsamında Kenan Doğulu ve MFÖ sizlerle buluşuyor. Akşam saat 9’da sizi Gündoğdu Meydanı’na bekliyoruz.

Sabit Hatlara Gönderim

Gönderimleriniz sadece GSM numaralarına değil, sabit hatlara da gider; çok daha fazla kişiye ulaştığınız için, özellikle bölgesel kampanyalarınızı etkinliği artar, açılışlara daha fazla kişi katılır.Örnek: Sayın müşterimiz, ABC Süpermarket’in yeni şubesi 10 Ağustos’ta Servergazi’de açılıyor! Sürpriz etkinlikler ve indirimler eşliğinde gerçekleşecek mağaza açılışımıza sizleri bekliyoruz.

Tutarlılık
Her bir müşterinizi tek tek arayıp, aynı ton ve vurgu ile konuşmanızın imkanı yoktur. Ancak Sesli Mesaj’da, oluşturacağınız en iyi ve net anlaşılan ses kaydını gönderirsiniz.
Hızlı Geri Dönüş
Sesli Mesaj direkt olarak alıcıların telefonlarına gönderilir; ilgili kişilere daha kısa sürede ulaşılır. Böylece geri dönüşler çok hızlı olur.
Kişiselleştirme

Text to Speech (Metin Seslendirme) fonksiyonu ile müşterilere kendi bilgileriyle (isim, fatura detayları, tarih vb.) hitap edebilirsiniz.Örnek: Sayın Kemal Özdemir, XYZ Otomotiv tarafından, yarın saat 2’deki servis randevunuzu hatırlatma amacıyla aranmaktasınız. Sizi servisimize bekler, iyi günler dileriz.

Daha Coşkulu Mesajlar

Sesin heyecan, coşku, eğlence gibi duyguları rahat rahat taşıyabilmesi sayesinde, müşterilerinize ve çalışanlarınıza göndereceğiniz kutlama mesajları daha büyük etki yaratacaktır.Örnek: Değerli üyemiz, Ramazan Bayramı’ınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle beraber mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Güçlü Kurum İmajı
Sesli Mesaj farklı ve yaratıcı çalışmalara izin veren bir servistir. Müşteriye kendini özel hissettirir ve marka bilinilirliğini arttırır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir