İçeriğe geç

Toplu Sms

Kategori: Toplu SMS

Binlerce kişiye mesajınızı anında ulaştırmanın en kolay ve ekonomik yolu Toplu Sms yollamaktır.

Toplu sms, aynı mesajın internet üzerinden birden fazla telefona tek bir tuş ile gönderilmesidir.

Müşterilerinize gerek kampanya duyurmak, gerek bayramlarını ve özel günlerini kutlamak ya da çalışanlarınıza acil bir toplantı duyurusu yapmak gibi birçok iletişim ihtiyacınızı karşılamanın en etkili ve kolay yoludur.

Toplu sms diğer iletişim ve reklam araçlarıyla kıyaslandığında hızı, ekonomisi, etkisi, raporlanabilmesi ve güvenliği ile öne çıkmaktadır. Adeta hedefini bulan bir ok gibi ulaşmak istediğiniz her alana ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda isterseniz de mesajlarınızı otomatikleştirebilirsiniz. Belirleyeceğiniz özel tarihlerde ekstra bir işlem yapmadan iletilecek her türlü günlük ve rutin görev emrini tanımlayabilirsiniz.

Sms gönderimlerinizi aynı zamanda kişiye özel olarak gerçekleştirebilme imkanı sunarak, kurumsal kimliğinizi müşterilerinize karşı yansıtabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz kurum içi çözümlere, ek bir programa gerek kalmaksızın kolayca entegre edebilirsiniz. Böylece mobil iletişim için gerekli olan servisleri hemen kullanmaya başlar, aynı anda binlerce Toplu Mesaj gönderebilirsiniz.

Raporlama imkanı sayesinde, göndermiş olduğunuz tüm toplu sms   metinlerini  ve göndermiş olduğunuz alıcı listesini saklayabilir; gönderimlerinizi takiben, mesajlarınızın durumlarını, İletildi, Beklemede, İletilmedi Veya Hatalı Numara kriterleriyle raporlayabilirsiniz.

Bütün bu şartlar altında artık, işinizin geliştirilmesi ve tanıtılması için çok yönlü kullanım imkanı sunan toplu sms projeleri ile çalışmak ve gelirinizi arttırmak, elbette hedef kitleye ulaşarak sağlanacaktır. Böylece uygun fiyata tanıtımınızı yapmış, hedef kitleye tam olarak ulaşmış, gerçekçi bir etki yaratmış, hızlı ve güvenli bir şekilde otomatik olarak işinizi geliştirmiş olacaksınız.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir