İçeriğe geç

Izinli Iletişim İçin Mesaj Gönderin!

Kategori: Toplu SMS

Izinli Iletişim İçin Mesaj Gönderin!

Yeni E-Ticaret Yasası’nın gündeme gelmesiyle İzinli Pazarlama kavramı da sektörü meşgul etmeye başladı.İzinli iletişim, hedef kitlenizle aranızda yaptığınız ufak bir anlaşma sayılabilir. Hedef kitle sizden mesaj almak istiyor ve siz de mesaj göndermek istiyorsunuz, bu iki temel nokta üzerine kurulu pazarlama anlayışına İzinli Pazarlama demek yanlış olmaz. Konu aslında çok da karmaşık değil. İzinli Pazarlama’da; müşterinizden kişisel verilerini saklama ve izin verdikleri alanda her türlü kampanya ve duyurunuzu gönderebilme yetkisini almışsınız demektir. Peki, bu izinleri nasıl alacaksınız? İzin toplamanın elbette birçok farklı yöntemi ve kaynağı var. Burada asıl önemli olan etkili, geri dönüşü yüksek ve güvenilir seçeneklerle ilerlemektir. İşte, müşterilerinizden izin alırken kullanabileceğiniz Çift Yönlü servislerimiz;

Anında Cevap

Izinli Iletişim

İzin toplayabilmek için Anında Cevap sevisi size büyük kolaylık sağlayacaktır. Anında Cevap servisinde; müşteriniz herhangi bir SMS göndermeden, mobil cihazın ana ekranına gelen mesaja, sadece tıklayarak cevap verebilir. Bu da sizin hızlı ve kolay bir şekilde geri dönüşleri toplamanızı sağlar. Birçok değişik kurguyla, çoktan seçmeli ya da açık uçlu sorular sorabileceğiniz Anında Cevap servisi müşterinizin oldukça ilgisini çekecektir. Telefonun ana ekranında açılan bir Pop-Up ekranı ile Turkcell aboneleriyle kolay ve hızlı iletişime geçmek ve en önemlisi izin toplayabilmek için Anında Cevap servisini kullanabilirsiniz.

 

İnteraktif SMS

Izinli Iletişim

İnteraktif SMS servisi ile 11 ya da 4 haneli interaktif numara üzerinden, müşterilerinizin size mesaj göndermelerini sağlayarak, geri dönüşleri kolayca toplayabilirsiniz. 3 operatör üzerinden de çalışan İnteraktif SMS servisiyle aşağıda yer alan örnekteki gibi parametreler tanımlayarak, bu parametreler üzerinden izinli veri tabanı oluşturabilirsiniz.

 

Mobil Anket

Izinli Iletişim

Mobil Anket servisini kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde mobil cihazlara uyumlu izin formları oluşturabilirsiniz. Mobil Anket servisinde her aboneye ayrı bir URL üretilir ve bu URL’leri SMS üzerinden müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. SMS’i alan müşteriniz bu linke tıklayarak oluşturduğunuz izin formuna ulaşır ve soruları yanıtlamaya başlar.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir