İçeriğe geç

Toplu Sms Nasıl Kullanılır?

Kategori: Toplu SMS

Toplu sms nasıl kullanılır ? Toplu sms api sistemi ile web sitenize kolaylıkla kurabilirsiniz.

toplu sms nasıl kullanılır

Sıkıntısız api hizmetimiz ile kendi sitenize TOPLU SMS scriptimizi kurabilmektesiniz. Lefkoşa Girne vb gibi Kıbrıs/Cyprus gibi yerlere hizmette vermekteyiz. TOPLU SMS satın almak için geç kaldıysanız tamamen garantisini veriyoruz ki bizi tercih edebilirsiniz. Bundan memnun kalacağınızdan eminiz gerçek bir bir çok kişi bizi tercih etmektedir para iademizde mevcuttur. Lütfen unutmayalım sözlerimiz gerçekten “söz” niteliği taşımaktadır özel günleriniz ve doğum günlerinizde toplu sms gönderme size avantaj sağlar ayrıca şunu da söylemeliyiz ki normal hat’lardan yollanan sms ücretlendirmesi size dezavantaj sağlamaktadır.

Toplu sms gönderimlerinde marka adınız veya isim soy isminiz gönderici kısmında çıkacaktır. Örneğin ARCELiK yahut 1905GS gibi düşünebilirsiniz. Şirketimiz müşterilerini büyük küçük olarak ayırmamakta olup her türlü sorununuzda size yardım etmektedir.Tüm fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahil olup herhangi bir şekilde extra ücret talep edilmez. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir. Cosmoscell sizlerin desteği ile büyüdüğü için her zaman sizlerden gelen istekler doğrultusunda hareket etmektedir.

Oltanızı dolu denize atın boş denize değil bu yüzden bizi tercih etmeniz gerekecektir emin olun verdiğiniz ücretin hakkını alacaksınız. Bölünmeyen bir hizmet ile canlı desteğimiz adım adım saat saat, takip etmektedir herhangi bir sorununuz olduğu zaman sitemiz üzerinden bize başvurabilir ticket açabilirsiniz zaten işin aslı budur müşterimize en iyi hizmet sağlayamadıktan sonra biz neyleyeyim insanlığımızı diyeceğimiz o ki paragraflar yazsak yetmez kalitemizi tatmak için hizmetlerimizden satın alın bir sonraki makalede görüşmek üzere.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir