İçeriğe geç

Neden Toplu Sms Kullanmalısınız ?

Kategori: Toplu SMS

Neden toplu sms kullanmalıyım ? diyorsanız sizi yazımızı okumaya davet edelim.

neden toplu sms7/24 teknolojisi son sınırda hizmetimiz ile sizi bilgilendirmeye devam ediyoruz Sayın Baylar/bayanlar toplu sms’in pratik ve ucuz yolunu bulmanın sırrı sitemizden geçiyor evet yanılmıyorsunuz sitemizden geçiyor son derece şık yönetim panellerimizle göz yormayan nitelikte web yönetimi ile size bu hizmeti sunmaktayız. Gün geçtikçe gelişen ülkemizdeki teknolojinin nimetlerini en kaliteli şekilde bizzat sunuyoruz size sakın bu fırsatları kaçırmayın en ucuz,en kaliteli,sms’leri toplayıp ayağınıza getiriyoruz buna söz verebiliriz ki hiç bir zaman sıkıntı çekmeyeceksiniz. bunun garantisini verebilmek bizim boynumuzun borcudur aldığımız para kadar hizmetinizi kat kat misli misli veriyoruz bundan emin olabilirsiniz ve bize güvenebilirsiniz,unutmayalım ki en iyi hizmet en iyi güler yüzden geçer aile sıcaklığında ekibimiz ile sizin herhangi bir sıkıntınızda sizle ilgileniyor sizin derdinize ortak oluyoruz bunun böyle bilinmesini isteriz.

NEDEN TOPLU SMS ;

Toplu sms, kitlesel iletişimin en etkin yoludur: Binlerce kişiye duyuru yapma ihtiyacınız vari. Özellikle bunu kısa sürede yapmanız gerekiyorsa adeta başka yolunuz yoktur. Bir tıklama ile; herkesin her an yanında bulundurduğu cep telefonlarına binlerce, yüzbinlerce toplu sms gönderebilirsiniz.yani en kısa sürede; en etkili haberleşmenin adıdır TOPLU SMS.

Toplu sms, kitlesel iletişimin en hızlı yoludur: En kısa sürede tüm cep telefonu kullanıcılarına, en hızlı bir şekilde duyuru yapabilir ve geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Toplu sms, iletişimin en ucuz yollarından biridir: Evet, toplu sms binlerce kişiye yapılan duyurunun başka yollarla yapılan duyuruya kıyasla en ucuz yollardan biridir.

Kimler Neden toplu sms kullanır?

Fabrikalar/Şirketler: Personele anında duyuru yapma, çalışanlarına doğum günü, kandil, bayram günleri gibi özel gün kutlamaları; personel ve çalışan yakınlarının cenazeleri dolayısı ile başsağlığı bildirimi, cenaze kaldırma duyurusu gibi kısa süreli anlık iletişim olanağı sağlaması açısından toplu sms kullanırlar.

Dernekler: Toplantı, düğün, etkinlik, özel gün kutlama, cenaze merasim duyuruları gibi üyelerinin anında bilgi sahibi edilmesi gerektiği konularda bir tıklama ile dernek yönetimi tarafından toplu sms duyurusu yapılır.

Partiler-Sendikalar-Federasyonlar: Üyelerine özel gün kutlama, toplantı duyurusu, anlık önemli duyurular, üye ve yakınlarının cenaze duyuruları gibi önemli konularda toplu sms gönderimi yapılır.

Okullar-Dersaneler-Etüt Merkezleri: Öğrenci ve velilere sınav sonuç bildirimi, devamsızlık bildirimi, Özel gün kutlamaları, doğum günü kutlamaları, veli toplantısı duyuruları gibi konularda toplu sms gönderimi yapılır.

Mağazalar-Toptancılar-Kurumsal ve bireysel Satıcılar: Halihazırdaki müşterilerine yeni gelen ürün tanıtım ve duyurularında, özel gün ve doğum günü kutlamalarında toplu sms gönderimi yapılır.

Toplu Sms hizmetlimiz sürekli olarak sürmekte ve kesintisiz yayın yapmaktadır,buna göre hareket edeceğinizden hiç şüphemiz yok bugün kü yazımızda buraya kadar geldik iyi günler dileriz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir