İçeriğe geç

Toplu Sms Servisleri

Kategori: Toplu SMS

İster Çalışanlarınız, İster Tedarikçileriniz İsterseniz Müşterilerinizle Iletişim İçin Kullanıyor Olun, Toplu SMS Servisleri Şirketiniz İçin En Randımanlı İletişim Araçlarıdır.

Cosmoscell Toplu SMS Servisleri ile Çok Kısa Bir Vakitte Yüksek Sayıda Alıcıya Aynı Anda Erişme Ve Gerçek Başarıyı Yakalama Şansına Sahip Olursunuz.

toplu sms servisleriToplu SMS Servisleri;

 

Uygun Ücret Sunar: 

Bir Iletişim Aracı Olarak Toplu SMS, Diğer Iletişim Araçları Ile Mukayese ettiğinde Çok Daha Uygun Ücretlere Sahiptir. Bilhassa Ihtiyacınız Olan Kullanım Miktarınızı Doğru Tasarılayıp, Doğru Paketleri Seçtiğiniz Veya Yıllık Olarak Taahhütlerinizi Doğru Oluşturduğunuz Vakit Toplu SMS Servisleri Ile Uygun Ücrete Yüksek Başarıya Sahip Olursunuz.

 

Yüksek Erişim Oranı Sağlar

Tüm Dünyada Olduğu Gibi Ülkemizde De Mobil Telefonlar Hayatımızın Ayrılmaz Bir Parçası Olmuş Vaziyettedir. Mobilde, Mobil Telefonlar Üzerinden Kullanıcılara Toplu SMS Ile Her Yerde Ve Her Vakit Erişme Imkanı Sunar.

 

Gerçek Tesir Ve Yüksek Geri Dönüşler Sunar: 

SMS, Olabilecek En Şahsi Iletişim Aracıdır. Mobildev Toplu SMS Gönderimleri Çok Yüksek Oranlarla Alıcılara Iletilir Ve Alıcıların Çok Yüksek Bir Oranı Tarafından Bu İletiler Okunur. Bu Kadar Yüksek Dikkat Çeken Bir Iletişim Aracı Olarak Toplu SMS, Diğer Mecralara Göre Daha Yüksek Bir Tesir Ve Geri Dönüş Oranına Sahiptir.

 

Hızlıdır: 

Mobildev Toplu SMS Servisleri Iki Ehemmiyetli Hız Kavramı Sunar. Birincisi; Doğru Analiz eder Sayesinde Toplu SMS Ile Yapacağınız Bir Kampanyayı Saniyeler Içinde Hazırlayabilme, Ikincisi De Hazırlamış Olduğunuz Kampanyayı Saniyeler Içinde 100.000’Lerce Kişiye Eriştirebilme Bahtına Sahip Olmanızdır.

 

API Desteği Sunar:

Kullanmış Olduğunuz Müessese Içi Çözümlere, Cosmoscell Geliştirici Araçları’nı Ek Bir Programa Gerek Kalmaksızın Kolayca Entegre Edebilirsiniz. Böylelikle Mobil Iletişim Için İhtiyaç duyulan Olan Servisleri Hemen Kullanmaya Başlar, Aynı Anda Binlerce Toplu İleti Gönderebilirsiniz.

 

Otomatikleştirme Seçeneği Sunar:

 Toplu SMS Servisleri Ile Belirlediğiniz Özel Tarihlerde, Ikinci Bir Işleme Gerek Olmaksızın Iletilecek Her Türlü Günlük Ve Rutin Görev Buyruğunu Tanımlayabilirsiniz.

 

Ayrıntılı Raporlama Olanağı Sağlar:

Kullanmış Olduğumuz Teknoloji Sayesinde, Göndermiş Olduğunuz Tüm Toplu SMS Metinlerini Ve Göndermiş Olduğunuz Alıcı Listesini Gizleyebilir; Gönderimlerinizi Takiben, İletilerinizin Vaziyetlerini, Iletildi, Beklemede, Iletilmedi Veya Hatalı Numara Kriterleriyle Raporlayabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir