İçeriğe geç

Başlıklı Sms Kullanım Yöntemleri

Kategori: Toplu SMS

Başlıklı Sms Kullanım Yöntemleri

Başlıklı Sms Kullanım Yöntemleri

Toplu SMS hizmeti; kullanıcı dostu ara yüzünü kullanarak müşterilerinize hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde SMS gönderebildiğiniz bir servistir. Yüz binlerce SMS’i tek bir tıkla göndermenizi sağlar. Bu servis sayesinde hedef kitlenize (örneğin; müşterilere, çalışanlara, paydaşlara, üyelere)kolaylıkla ulaşılabilir ve mesajların ulaşıp ulaşmadığını raporlarla kontrol edebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz kişileri gruplayabilir; kişilere özel farklı mesajlar gönderebilirsiniz.

Neden Başlıklı SMS , Başlıklı SMS Nedir?

Cep telefonu kullanımının vazgeçilmez unsurlarından biri olan sms (kısa mesaj servisi), son yıllarda çok fazla artan reklam bilgilendirme ve duyuru gibi ihtiyaçları da karşılar ve bu doğrultuda birçok kisiyi de meslek sahibi yapar olmuştur.

Gönderilen mesajın kullanıcıya firma ismiyle ulaştırılmasına başlıklı sms gönderimi denir. İçeriğinde reklam tanıtım bilgilendirme ya da duyuru gibi amaçlara hitap eden ve kitlelere gönderilen sms seklidir. Dönüşü en hızlı olan, hedef kitleye en çabuk ulaşılan duyuru çalışması olmakla birlikte, toplu mesaj hizmetleri günümüzde çok hızlı bir büyüme göstermekte ve birçok kişiye istihdam sağlamaktadır.

TOPLU SMS NEDIR? NERELERDE TOPLU SMS KULLANILIR?

Istediginiz kisiye ve kuruma mesajlarinizi aninda ulastirmanin en kolay, en etkili ve en ekonomik yolu Toplu SMS…

Günümüzde cep telefonlarinin çok yaygin ve etkin bir sekilde kullanilmaya baslamasi ve her kesim tarafindan benimsenmesiyle birlikte, SMS ile bilgi ve duygu alisverisi de giderek önem kazanmistir. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansimis ve mobil dünya pazarlama alaninda önemli bir mecra haline gelmistir. Bunun yani sira sirketler iç duyurularini (özellikle saha ve satis ekiplerine) yaparken de yine Toplu SMS ile iletisimi tercih etmeye baslamistir.

Bu gelismelerin sonucunda da daha önce hayatimizda olmayan; Internetten SMS, Internetten cep telefonuna SMS, Kurumsal SMS, Toplu mesajlasma gibi, Toplu SMS ile ilgili pek çok kelime hayatimiza süratle girmeye baslamistir.

Birçok büyük ve orta ölçekli firma, teknolojinin kazandirdigi bu yeni imkana hemen adapte olmustur ve artik müsterilerine kampanya, kutlama veya duyuru gibi birçok iletmek istedigi mesaji Toplu SMS ile iletmeyi tercih etmektedir.

Toplu SMS, bir bilgisayar programi veya internet sayfasi araciligi ile GSM operatörlerinin altyapisini kullanilarak, hazirladiginiz bir mesajin ayni anda onbinlerce kisiye iletilmesini mümkün kilan bir servistir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir