İçeriğe geç

Sanal Santral Ile Daha Kurumsal Olun

Kategori: Sanal Santral

Sanal Santral Ile  Daha Kurumsal Olun

Sanal Santral Ile  Daha Kurumsal Olun

Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür. Sanal Santral, normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunarak tüm bu gelişmiş özelliklere sahip olmanın yanında tasarruf yapmanıza da imkan sağlar. Sayısallaşan telefon hatlarınızın sabit ücreti ortadan kalktığı gibi ekonomik görüşme ücretleriyle görüşme bedellerini de aşağılara çekersiniz.

Sanal santral size avantajlar bütünü olarak geri döndüğünden sizin için ve iş yeriniz için vazgeçilmezdir. Sanal Santral,ister kişisel, ister  firmanızın haberleşme ihtiyacını karşılayan yeni nesil bir haberleşme türüdür. Sanal Santral sayesinde santral almadan tüm santral hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Klasik bir santral ile yapabileceklerinizden daha fazlasını sanal santral sizlere sunar. Sanal Santral ile Şubeler arası ücretsiz konuşur ve Sabit ücret ödemezsiniz.

Sanal Santral (Virtual PBX) Platformu ile mobil telekom operatörleri, KOBİ’lere geleneksel PBX yatırımı yapmadan da kurumsal bir imaj yaratma imkânı sunabiliyor. Mobil operatörler, güvenli Sanal Santral Platformu üzerinden yüzlerce KOBİ’ye aynı zamanda hizmet verebiliyor. Söz konusu hizmeti mobil operatörden ister aylık, isterse yıllık kullanacağı kadar paketler halinde alabilen işletmeler, farklı lokasyonlardaki ofislerini, çalışanlarını ve müşterilerini sanal ortamda birleştirebiliyor.
KOBİ’ler için operasyonel maliyetleri de düşüren sistem, arayanı akıllı IVR menüsü ile yönlendirerek, istenilen departmana veya çalışana, ofis dışında olsa bile ulaşılmasını ya da mesaj bırakılmasını ve bırakılan mesajların sonradan dinlenmesini sağlıyor. Sanal Santral’ın önemli özellikleri arasında; IVR menüsü üzerinden sesli çağrı yönlendirme, arayanın mesajını kaydetme ve iletme, bırakılan mesajları dinletme, kullanıcı adı ve şifresiyle tüm arama detaylarını anlık olarak sistem üzerinden takip etme de bulunuyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir