İçeriğe geç

Numara Taşıma Ayrıcalıkları

Kategori: Sanal Santral

Numara Taşıma Ayrıcalıkları

Artık sabit telefon numaralarınızı Cosmoscell Bilişim ve Telekomunikasyon’a taşıyarak indirimli müzakereye başlayabilirsiniz. Sabit Numara taşıma” hizmetinden yararlanan müşterilerimiz, sabit fiyat yükünden tamamiyle kurtuluyor ve % 80’e varan indirimlerden yararlanabiliyor.

Hat sayınız ne olursa olsun, aylık sabit fiyat ödemezsiniz ve kurulan altyapı için ayrı olarak fiyat alınmaz. Taşınan sabit numaralarınız ile şehir içi, şehirler arası, beynelmilel ve GSM müzakerelerini çok daha uygun ve saydam tarifelerle, üstelik de yüksek kalite standartlarından ödün vermeden yapabilirsiniz.

KİMLER İÇİN İDEAL ?

– Yoğun gelen veya giden ses trafiği olan

– Ses müzakerelerinde anlık kapasite sınırlama ve fiyatlarına katlanmadan gerçekleştirmek isteyen

– Ses müzakerelerinde yüksek fiyat avantajı yakalamak isteyen

– Tek veya çok lokasyonlu firmalar

NASIL ÇALIŞIR?

Cosmoscell Bilişim ve Telekomunikasyon kurumsal  Ses Hizmeti, IP data ağlarımız üzerinden ses taşınmasına imkan sağlayan bir teknolojidir. Sistem, sesin sayısal hale getirilmesi ve sıkıştırılması şeklinde iki mertebede çalışır. Bu amaçla işletmelerin büyüklüğüne ve ihtiyacına göre bir voice gateway, router veya ses destekli modem aleti kullanılır.

Numara Taşıma Ayrıcalıkları

 

AVANTAJLARI NELERDİR?

– Değişik ihtiyaçlarınıza uygun size özel analiz eder

– Mesela; Değişik lokasyonlardaki bürolarınıza gelen çağrıları tek noktaya yönlendirme; veya merkez büronuza gelen çağrıları alakalı bölge bürolarınıza yönlendirme.

– Telefon müzakerelerinizde %40’a varan maliyet avantajı yaratabilirsiniz

– Telefon müzakereleriniz; aranan numara, arama istikameti, arama müddeti ve arama ücretleri gibi ayrıntılarla aylık olarak raporlanır

– İhtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir analiz eder; 10 kişiyle yeni kurduğunuz işinizi büyüterek 100 kişiye eriştiğinizde, sizinle aynı hızla büyüyebilen altyapı

– Müesseselerin iş daimiliği ihtiyaçlarına özel yedeklilik çözümleri.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir