İçeriğe geç

Cosmoscell Sanal Santral Farkı

Kategori: Sanal Santral, ve Voip Hizmetleri

Cosmoscell Sanal Santral Farkı

Müşterileriniz tarafından bilinen, yıllardır kullandığınız numaranızı değiştirmek istemiyorsanız numaranızı değiştirmeden ücretsiz olarak operatörünüzü değiştirip mevcut numaranızı VoIP’e taşıyabilirsiniz.

Cosmoscell Sanal Santral Farkı

IVR kurumsal karşılama firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkarırsınız

Cosmoscell Sanal Santral FarkıCosmoscell PBX ile arayanları kurumsal vizyonunuza uygun bir anons ile karşılayıp ardından belirlediğiniz bir dâhili veya bir çağrı kuyruğuna yönlendirebilirsiniz. Böylece firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir, firmanızı arayanların, aradıkları birime kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin hızlı ve pratik bir şekilde istediği kişiye ulaşarak memnuniyetinin sağlanmasına yardımcı olur. Müşterilerinize hızlı ve sağlıklı bilgi verebildiğiniz gibi, çalışanlarınızın iş yüklerini de azaltırsınız.

Mesai saati uygulaması haftalık çalışma günlerini ve mesai saatlerinizi belirtin, gelen aramaları sizin için yönlendirelim

Cosmoscell PBX sisteminde, eğer isterseniz haftalık çalışma günlerini ve mesai saat aralıklarını seçerek, mesai dışında sanal santralinizin gelen aramaları farklı şekillerde cevaplamasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde mesai saatleri dışında gelen aramaları sadece bir dahiliye ya da çağrı grubuna yönlendirebilirsiniz.

Faks alma ve gönderme firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkarırsınız

Farklı formatlarda ki belgeleri web ortamında faks olarak gönderebilirsiniz ve alabilirsiniz. Aynı zamanda genel fakslarınızı arşivleyebilirsiniz. Arşivlenen faksları istediğiniz zaman sanal santral yönetim panelinden görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Göndermek istediğiniz bir JPEG, WORD veya PDF dosyasını bir veya birden fazla numaraya gönderebilirsiniz.

Arama yönlendirme numaranızı istediğiniz bir dahiliye yönlendirin

Cosmoscell PBX ile eğer isterseniz dâhili numaranızı harici bir numaraya, farklı bir dâhiliye, çağrı gurubuna ya da bir karşılama menüsüne yönlendirebilirsiniz.

Konferans görüşme konferans görüşmeler yapın

Cosmoscell PBX ile hem personeliniz hem de müşterilerinizle konferans (çoklu) görüşmeler yapabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir