İçeriğe geç

Sanal santral nedir?

Kategori: Sanal Santral

Sanal santral nedir?

Sanal santral, fiziksel bir IP santralin tüm özelliklerine sahip, santral yatırım ve donanım maliyetini de ortadan kaldıran yeni nesil bir haberleşme teknolojisidir .Bulut teknolojisiyle network ağları üzerinden çalışır. Bu yüzden diğer bir tabir ile bulut santral de denilmektedir.
İşletmeler IP Santral sistemlerinin, katma değerli uygulamaları sayesinde değişen ve gelişen ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılıyor.

Sanal santral nedir?
Ses, veri ve görüntüyü tek bir iletişim altyapısında birleştiren IP telefon santralları ve iletişim çözümleri her ölçekteki işletmeye klasik haberleşme yöntemlerinin yanında, VoIP, fax-over-IP, ses kayıt, konferans, görüntülü görüşme, sesli mesajların e-mail ile iletilmesi, durum bilgisi izleyebilme, anlık mesajlaşma, uzak abone ve uzak ofis iletişimi gibi gelişkin iletişim çözümleri sunuyor.

Sanal santral nedir?

• 0850 numara tahsisinden hemen sonra, hızlı bir şekilde santraliniz devreye girer ve hemen konuşmaya başlayabilirsiniz.
• Aynı zamanda santral bakımı için zaman ve para sarfiyatından kurtulursunuz.
• Size özel yönetim paneliniz ile sisteminizi kolay bir şekilde kendiniz yönetebilirsiniz. Bütün cevaplı veya cevapsız aramalarınızı takip eder, gerekirse müşterilerinize toplu SMS gönderebilirsiniz.
• İnternet üzerinden görüşüldüğü için kablo kirliliğinden kurtulursunuz.
• Gelen çağrılarınızı istediğiniz yerden cevaplayabilirsiniz.
• Farklı ofis veya şubelerinize de dahili numaralar tanımlayarak kendi aranızda ücretsiz görüşebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir