İçeriğe geç

Sanal santrale ilk adımı hemen atın!

Kategori: Sanal Santral

Sanal santrale ilk  adımı hemen atın!

Sanal santrale ilk  adımı hemen atın!

Kurumsallığa ve profesyonelliğe  ilk adımı sanal santral ile atabilirsiniz. 0850’li numaralar sizin kurumsal kimliğinizin başlangıcı olabilir. Sanal santral satın almakla sahip olacağınız 0850’li numaralarınızı müşterilerinize  vermeniz, size birçok avantaj sağlayacaktır. Yeni bir girişimseniz veya halihazırda yeni kurulmuş bir işletmeyseniz, finansman ve müşteri bulmak için sürekli sahada olmak durumunda kalacaksınız. Bu durumda sabit numaraların müşterilere verilmiş olması siz sahadayken veya ofis dışındayken size ulaşılamaması demektir. Müşterilerin size ulaşamaması hem müşteri kaybına yol açarken hem de müşterilerin siz sahadayken iletişime geçeceği muhatap bulamaması, kurumsal kimliğinizi olumsuz etkileyecektir. Ancak sanal santral sayesinde,  sahip olduğunuz 0850’li numarayı cep telefonunuza yönlendirerek siz sahadayken veya ofis dışındayken  sizi arayan müşterilere anında cevap  verebilirsiniz.

Müşterilerinizi daha güzel bir şekilde karşılayarak, kurumsal bir firma olduğunuzu kolay bir şekilde gösterebilirsiniz. Karşılama mesajları, sesli mesaj bırakma, konuşmaları kayıt etme özellikleriyle sanal santral daha iyi bir iletişim yönetimi sizlere sağlar. Müşterilerinizle olan konuşma kayıtlarını otomatik olarak tutan sanal santral, daha sonra internet üzerinden konuşmaları dinlemenizi ve müşterilerinizin sizden ne istediğini tekrar analiz etmenizi sağlar.

Maliyetler aşağıya çekilir.

Sanal santral hizmetlerinin size çok para kaybettireceğini sakın düşünmeyin. Büyük imkanlar ve fırsatlar sunan bu teknoloji sayesinde, sabit hat giderlerinden daha az aylık ödemeler yaparsınız. Konuşma ücretleri sabit hatlara uygulanan fiyatlardan daha düşük ve avantajlıdır. Konuştuğunuz kadar ödersiniz. Üstelik dahili numara ekleyerek, sürekli iletişim halinde olduğunuz ortaklarınızla ücretsiz bir şekilde konuşabilirsiniz. %70’e varan tasarruflar sağlayan sanal santral sayesinde, daha iyi bir girişim kimliği kazanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir