İçeriğe geç

Otomatik Çeviriciler (Predictive Dialer)

Kategori: Sanal Santral

Genellikle güç ve otomatik çeviriciler olarak anılan tahmini bir çevirici, daha kısa sürede daha fazla müşteriye veya potansiyel müşteriye ulaşmalarını sağlayarak ekibinizi daha verimli hale getirecek bir algoritma kullanır.
Kampanyalarınızı bir sonraki seviyeye çıkarırken gelirinizi artırmak istiyorsanız, predictive dialara ihtiyacınız vardır. Bulut tabanlı çözümümüz ucuzdur, satın alacak ekipman veya yazılım bulunmamaktadır. İhtiyacınız olan şey, yüksek teknolojili çözümümüz ile herhangi bir yerden aramaya başlamak için bir kulaklık ve bilgisayar. Barındırılan giden arama, listenizi arar ve canlı çağrıları bekleyen ajanlara aktarır; böylece, verimliliği anında artırmak için sesli
postaları, telesekreterleri ve ölü sayıları hızlı bir şekilde atlar.

Tahmini arama, en çok kullanılan otomatik arama seçeneklerinden biridir ve pazardaki öngörülü arama yeteneklerinin en kapsamlı setini sunar.

Otomatik ÇeviricilerTahmini arama yetenekleri, koleksiyonlar ve proaktif müşteri iletişiminin yanı sıra otomatik mesajlaşma ve planlanan geri çağırma işlemleri için kullanılabilen giden kampanyaların / giden servislerin oluşturulmasına ve yönetimine izin verir. İşletmeler, çağrı ilerleme tespiti ile iş kurallarına ve otomatikleştirilen temsilci üretkenliğine dayalı otomatik arama yoluyla gelişmiş müşteri ilişkileri sağlayabilir.

Otomatik Çeviriciler

Genel Telemarketing sektöründe kullanılan agresif dial diye tanımladığımız Toplu olarak yüklemiş olduğunuz datalara sesli mesaj gönderir. Daha önce belirlediğiniz veya yüklemiş olduğunuz SESLI kampanya duyurunuzu veya SESLI SATIŞ REKLAM gibi veya herhangi bir sesli mesajınız var ise, bu yüklenmiş olan ses kaydını müşterileriniz otomatik olarak 10 sn. 250 kişiye dinletebilir !

Örnek , bir ürün veya hizmet satıyorsanız . hiçbir personel kullanmadan binlerce müşteriye duyurmanıza faydası var ve eğer ilgi duyan varsa örnek 1 Tuşuna basar ve sizde bunu raporlardan görebilir veya Excell olarak indirebilirsiniz.Böylece yüzlerce müşteri ilgi duyanları görebilir ve arayabilir ürünü gönderebilirsiniz Veya direk personellere aktarır ve personelleriniz aynı anda müşterilerle diyaloğa geçer ve siparişi sonlandırır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir