İçeriğe geç

Kurumsal Firmalar Tercihini Yeni Nesil 0850’li Numaralardan Yana Kullandı

Kategori: Sanal Santral

Kurumsal Firmalar Tercihini Yeni Nesil 0850’li Numaralardan Yana Kullandı

Bankalar, Hava Yolu Şirketleri, Sigorta Şirketleri,Hastaneler, Gelişmiş E-Ticaret Siteleri gibi bir çok büyük ölçekli firma tercihini 0850 ‘li numaralardan yana kullandı. İletişim maliyetlerinde tasarruf etmek, onlarca numara yerine tek bir numara kullanmak ve standart analog numaralarda olmayan birçok gelişmiş özellikleri kullanmak için erişim numarası olarak 0850 numaraları tercih eden firma / kurum sayısı her geçen gün hızlaKurumsal Firmalar Tercihini Yeni Nesil 0850'li Numaralardan Yana Kullandı artmaktadır. Sizde geç kalmadan Cosmoscell‘den ücretsiz 0850 ‘li numara alarak bu özeliklerden yararlanabilir ve firmanızın iletişim ayağı için kurumsal bir kimlik oluşturabilirsiniz. 0850 numara almak için aşağıdaki Hemen Başvur seçeneğinde belirtilen adımları takip ederek 0850 numaranızı alıp aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

0850 Numara Neden Avantajlı ? 

 

TASARRUF EDİN

Cosmoscell’den 0850 numara aldığınızda İlk kurulum ve aylık sabit ücreti ödemeden Telefon görüşmelerinizi 0850 numara üzerinden yaparak, Telefon faturalarınızda %45 ile %80’e varan tasarruf edebilirsiniz.

HAT MEŞGULİYETİNE SON VERİN

Tek bir 0850 numara ile aynı anda sınırsız sayıda çağrı alıp gönderebilirsiniz. Çağrı yoğunluğundan dolayı numaranız meşgul çalmaz, böylece hatlarınız meşgul çaldığı için müşteri kaçırmamış olursunuz.

KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURUN

İşletmenize çoğunlukla kurumsal firmaların tercih ettiği 0850 numara alarak kurumsal kimlik oluşumunuza katkı sağlamış olursunuz. Kobikom’dan alaçağınız 0850 numaralar için ilk kurulum, abonelik ücreti ödemezsiniz.

0850 NUMARANIZ İLE AKILLARDA YER EDİN

Aşağıdaki online numara sorgulama panelimizden onbinlerce numara içinden size uygun 0850 veya 0212-0312 gibi coğrafi alan kodunuza göre numaranızı anında seçip adınıza tahsis edebilirsiniz.

Kurumsal Firmalar Tercihini Yeni Nesil 0850’li Numaralardan Yana Kullandı

 

IP SANTRAL İLE ÇALIŞMA ŞEMASI

Cosmoscell’den alacağınız 0850 numaraları kullanmış olduğunuz mevcut IP santralinizde veya  IP santralleri üzerinde aşağıdaki özelliklerle kullanabilirsiniz. Adınıza tahsis edilen 0850 numaranın Sip Trunk bilgilerini mevcut santralinize tanımlayarak IP santraliniz üzerinden arama yapabilir ve arama alabilirsiniz. Eş zamanlı arama sayısı santralinizin VoIP dış hat sayısı ile sınırlıdır.  IP Santral kullandığınızda ise sınırsız dış arama yapabilir ve arama alabilirsiniz.

ANALOG SANTRAL İLE ÇALIŞMA ŞEMASI

Telefon görüşmelerinizi Cosmoscell servisi üzerinden yapmanız için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısıdır. 0850 numara tahsis ettiğinizde mevcut analog santralinize ücretsiz olarak takılacak olan Gateway cihazı ile görüşmelerinizi mevcut santraliniz üzerinden santral kapasitesi dahilinde yapabilirsiniz. Bu sayede mevcut altyapınız ile 0850 numara üzerinden arama yapabilir ve arama alabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir