İçeriğe geç

Sabit Numara

Kategori: Sanal Santral, ve Voip Hizmetleri

Kurumsal Sabit Numaralar

Cosmoscell Bilişim ve Telekomünikasyon ücretsiz numaralandırma (DID) hizmetini kullanarak artık Coğrafi numara (0212, 0216, 0312, 0232, 0322, 0328) ve Konumdan bağımsız 0850 ‘li numara bloklarımızdan kendinize yeni bir sabit numara alabilir ve avantajlı Cosmoscell Bilişim ve Telekomünikasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hemen sabit numaranızı seçebilir, size uygun sanal santral paketi belirleyebilir ve dilerseniz konuşma paketinizide online tanımlayabilirsiniz. İster Kurumsal bir firmanın ister bireysel bir kullanıcının bütün ihtiyaçları bu paketlerde mevcuttur.Hemen sizde seçiminizi yapabilirsiniz.

Sabit Numara Tahsisinin Avantajları

  • Numara alımında herhangi bir tahsis ve kurulum ücreti yoktur.
  • Size Tahsis ettiğimiz yeni numaranız üzerinden sınırsız çağrı kabul edebilir ve arama yapabilirsiniz.
  • Sanal santaliniz ile bir çok değişik projede kullanabilirsiniz.
  • Tahsis ettiğiniz numarayı istediğiniz cep telefonuna veya sabit numaraya yönlendirme
  • Taşıdığınız tek bir numara üzerinden eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. (İnternet bant genişliğinize bağlı olarak.)
Sanal Santralle Kullanım
Sabit numarayı şirketlerde kullanmak için en gelişmiş yöntem Cosmoscell Sanal santral sistemleridir.Tanımlanan sabit numara için, Sanal santralin özelliğine göre istenilen senaryo uygulanabilir.

Ip Telefonla Kullanım

Sabit numarayı ip telefona tanımlayarak kullanım şeklidir. Genellikle bireysel bir çözümdür. Cosmoscell Sanal santral ile ip telefonu bir arada kullanarak gelişmiş kurumsal bir çözüm elde edilir.

Akıllı Telefonla Kullanım

Akıllı telefona yüklenecek  uygulamalarla kullanmak mümkündür. IOS ve Android işletim sisteminde kullanılabilir.Mobil internet kullanımlarında performansı internet kalitesine bağlıdır.

VoIP Gateway Cihazıyla Kullanım

Voip gateway cihazıyla kullanım, genellikle analog santral kullanan ve ip santral yatırımı yapmak istemeyen şirketlerde sabit numarayı santral üzerinden kullanabilmek için tercih edilmektedir.

Bilgisayarla Kullanım

Sabit numarayı, bilgisayara yüklenecek arama yazılımına tanımlayarak kulaklıklı mikrofon aracılığıyla kullanmak mümkündür.Genellikle bireysel kullanıcılar veya küçük çağrı merkezlerinde kullanılan bir çözümdür.Sanal santral ile kullanılabilir.

Yönlendirme Yaparak Kullanım

Bu yöntem sadece sabit numaraya dışarıdan (inbound) çağrı almak için tercih edilebilir. Sanal Santral ile kullanımda  çağrı santralde karşılanmış ve sabit veya cebe yönlenmiş olur.Bu yöntemle arama yapmak mümkün değildir

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir