İçeriğe geç

Numara Taşıma

Kategori: Sanal Santral

Numara Taşıma Ayrıcalıkları

Yeni Numara Tahsis:

İster 850 ile başlayan, ister alan kodlu (212, 312, 232) numaralardan yönetim paneli üzerinden seçebilir, şirketiniz için kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Tahsis edilen numaraları istediğiniz santral sisteminde kullanabilir, sizinle beraber gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Aylık sabit ücret ödemeden sahip olabileceğiniz yeni numaraları doğrudan iP santral’e bağlayabileceğiniz gibi mevcut analog santralinize voip gateway ile de entegre edebilirsiniz. Alt numara almanıza gerek kalmadan sizi onlarca kişi arasa dahi hatlarınız asla meşgul çalmaz, her arayan mutlaka size ulaşır.Numara Taşıma

Numara Taşıma:
Mevcut numaranızı değiştirmeden Sanal Santral’e taşıyarak hemen tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Başvurunuzu bize yaparak mevcut operatörünüzle uğraşmak zorunda kalmadan birkaç gün içerisinde hattınızı taşıyarak dijital dönüşüme sizde katılabilirsiniz. Taşıdığınız numaranızı isterseniz size sağlayacağımız Sanal Santral üzerinde, isterseniz mevcut santralinizde veya cep telefonunuzda karşılayabilirsiniz. Sabit ücret ödemeden, kablo derdiyle uğraşmadan, evrak karmaşasıyla sıkılmadan hattınızı özgürce yönetebilirsiniz.

Numara Tahsis/Taşımanın Avantajları …

Sabit ücret yok: Hattınızı Sanal Santral operatörlüğüne taşıyarak sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. Sabit Hat ücreti ödemeden özgürce hattınızı kullanabilirsiniz.

Ekonomik Görüşme Paketleri: Sanal Santral kurumsal ses hizmeti ile görüşme maliyetlerinizi %8o’e varan oranlarda düşürebilir, kaliteli hizmete daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Mobilite Özelliği: Kurumsal ses sistemi ile gelen çağrıyı ister IP telefonda, ister santralinizde veya cep telefonunuzdan karşılayabilirsiniz. Siz nereye giderseniz hattınız da sizinle gelir.

Görüşme Ses Kaydı: Kurumsal Ses hizmeti ile hattınızın tüm ses görüşmelerini kayıt altına alabilir, ihtiyaç durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Akıllı Telefon Desteği: Hattınızı akıllı telefonunuza kuracağımız uygulama ile yanınızda taşıyabilir, hem çağrı alabilir hem de dışarı arama yapabilirsiniz.

Dijital Hat Özelliği: Hattınızı taşıdığımızda artık dijital bir hatta sahip olursunuz. Tek hat üzerinden yüzlerce çağrı gelse dahi meşgul çalmaz ve çağrı size ulaşır.

Yönlendirme: Gelen çağrılarınız, cebinize, sabit telefonunuza veya santralinize yönlendirebilirsiniz .. Yani siz nasıl isterseniz ve nerede olursanız çağrılar size her şekilde ulaşır.

Ücretsiz Müşteri Ağı: Sanal Santral Telekom aboneleri birbirlerini dış hatlardan dahi aradıklarında tamamen ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilmektedirler

Detaylı Raporlama Özelliği: Sanal Santral ile hattınıza gelen ve giden tüm çağrılann detaylı raporlamasını alabilir, çağrı merkezi seviyesinde bu raporlarınızı yorumlayabilirsiniz. Bu raporlama modülü ile her çağrınızı özenle değerlendirip bilgi alabilirsiniz. .

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir