İçeriğe geç

Kurumsal Ses Hizmeti

Kategori: Sanal Santral

Kurumsal Ses hizmeti; Cosmoscell Telekomünikasyon A.Ş. omurgasına ADSL, Metro Ethernet, G.SHDSL gibi fiziksel hatlar ile bağlı müşterilerimize, iP teknolojileri ve merkezi softswitch altyapısı üzerinden Sabit Telefon Hizmetleri kapsamında şehir içi, şehirlerarası, GSM ve uluslararası yönlerinde sağlanan telefon hizmetidir. %80’1ere varan indirimlerle yedekli Sanal Santral sabit ses altyapısı üzerinden yüksek kaliteli ses hizmeti sunulur. Bu hizmetten faydalanan kurumlar, Sanal Santral’e abone olan diğer firmalara da Sanal Santral omurgası üzerinden ücretsiz erişebilmektedirler.

Kurumsal sabit ses hizmetleriyle ilgili olarak ses kalitesine ek olarak 7/24 Müşteri Hizmetleri desteği, satış Kurumsal Ses Hizmetisonrası teknik destek ve Servis Seviye Sözleşmeleri’nde belirlenen kriterler kapsamında müşterilerimize daha kaliteli servis hizmeti sağlamaktayız.

Ses paketleri, ses servisinin yanı sıra müşteriye hizmet amacıyla Sanal Santral personeli tarafından kurulacak ekipmanları da kapsamaktadır. Böylelikle müşterilerimiz servisin satınalımından kullanımına kadar komple çözümlere kavuşmaktadır.

Farklı tipte faturalama seçenekleri sayesinde aranılan yere ve zamana göre indirimli fiyat opsiyonları, Kurumsal sabit ses müşterilerinin birbirleri arasında yapacağı görüşmeleri de tamamen ücretsiz hale getirir ve paketlendirilen servislerde indirim olanakları sunulmaktadır. Online raporlama; müşterilerimizin görüşme detaylarını web sitesinden eş zamanlı olarak görebilmelerine imkan tanımaktadır. Sorunların iletiminde kullandığı program sayesinde müşterinin web sitesinden hizmetle ilgili yaşadığı problemleri anında yansıtabilmesini, sonrasında Sanal Santral tarafında problem giderilene kadar yapılan adımları izleyebilmesini sağlamaktadır.

Heryerde Ulaşılabilir Olun Sanal Santral ile ofisiniz veya çalışanlarınız nerede olursa olsun, sadece İnternet bağlantısının olması yeterli. Santralinizi arayan herkes size ulaşabilir, görüntülü veya sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Tüm Mobil Cihazlarda Kullanın Sanal Santrali tüm mobil cihazlarda kullanabilir, 4,5G veya wifi üzerinden tüm iletişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm şubeleriniz için tek santral Sanal Santral ile tüm şubeleriniz için ayrı ayn değil tek santral üzerinden haberleşirsiniz. Şubeleriniz kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz görüşürler. Kendi aranızda videolu görüşmeler yaparsınız.

Sadece ihtiyacınız kadar kiralayın Sanal Santral ile hemen ihtiyacınız olmayan ancak ileride ihtiyaç duyabileceğiniz ileri düzey profesyonel santral özelliklerine yüksek maliyetler ödemeden sahip olun.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir