İçeriğe geç

Sanal Santral Nasıl Kullanılır

Kategori: Sanal Santral

Sanal santral nasıl kullanılır diye soruyorsanız, buyrun yazımıza…

Bir çok notumuzdan ziyade bu mesele sizi ilgilendiriyor olabilir. Sanal santral fiyatları 2017 de en iyi fiyatlarla oranladık ve buna bir çözüm meselesi hazırladık en ucuz fiyatlarla en kaliteli oranları almak mümkün tabii ki bu işin sizi aşmayacağını biliyoruz ve sizi memnun etmek için alın terimizi her dakika ve saniye sizin için harcıyoruz emeklemeden yürünmez diye bir ata sözünü hatırlatmak isteriz bize bu yolda hep yardım ederek iyi bir bulut santral firması yaptınız bunun için çok ama çok teşekkür ederiz bunu bilmenizi isteriz sıradaki sizinle paylaşacağımız bir başka yabancı ülkede yaşanmış haber ise şu şekilde; Diğeri, ürün tekliflerimizi büyük ölçüde değiştirdik. Hız ve veri tahsisi üç kat arttık. Eskiden kullanılan standart hızlarımızın 1Mbps’den veya 2Mbps’den daha düşük olması. Ya da PhP 1,299 ayda, 20GB veri karşılığında 10Mbps elde edersiniz. Fakat şimdi planlarımızın çoğu, aynı fiyata 100 GB veri yardımı ile 10Mbps’de. Dolayısıyla, hane halkı başına ortalama beş kişi için, her biri kişi başı ücret talep edinmektedir.

Sanal Santral Nasıl Kullanılır?

Çünü sanal santral,Sanal santral,kurulum, bakım ve teknik destek maliyeti olmayan internet üzerinden çalışan firmanızın bütün haberleşme ihtiyacını karşılayan teknolojidir.

Sanal Santral, internet üzerinden çalışan bir santral hizmetidir. İşyerinize herhangi bir santral almadan kullanırsınız. Sanal santralden yararlanmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz size yardımcı olacaktır.

  • 0850’li mi yoksa 0212, 0312 benzeri coğrafi numara mı temin edeceğim?
  • Kaç dahili kullanacağım?
  • Ofisimdeki tüm masalarda ne tür ip telefonlar olacak ya da eski analog telefonlarımla mı devam edeceğim?
  • Hangi dahililerimi cep telefonuma yönlendireceğim ya da bilgisayardan softphone uygulaması ile mi kullanacağım?
  • Robot operatör senaryosu nasıl planlayacağım?
  • vb. birkaç soru ile sanal telefon santralinizi kolaylıkla kurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size bu konuda yardımcı olacak ve ihtiyacınız olan paket ve tarifeyi sizlere önerecektir.

 

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir