İçeriğe geç

Sanal Santral Beklentileriniz

Kategori: Sanal Santral

Sanal Santral Beklentileriniz ‘i karşılayacak ayrıcalıklardan bu yazımızda bahsettik.

Günlerdir aradığınız fırsatlar ya da Sanal Santral Beklentilerinizi karşılayamayan sitelere güvendiniz bunu yaparak büyük bir hata yaptınız bunu şu şekilde ispatlayabiliriz. Kendi İş’inizi kurmuş bir iş adamısınız ve sürekli görüşmeler yapıyor bunlara katılıyorsunuz fakat şu açıdan bakarsak Bussines hizmetinde bir hizmet alıyormusunuz ?  Bunun İçin bazı  tip dolandırıcı siteleri seçmemeniz gerekir bu siteler sizin paranıza göz dikmiş modern hırsızlardır o yüzden https’i olan kaliteli sanal santral firmalarını tercih etmeniz size avantaj sağlayacaktır. Sanal Santral toplantılarında iş odaklı katılımcılar, tahmin edebileceğiniz gibi, Sanal Santraller olarak hizmet ederek daha fazla yetenekte. sanal santral beklentilerinizBunlar, arama yönlendirmesi, otomatik görevliler, çağrı kaydı ve konferans çağrı köprüleri gibi özelliklerle işinizi telefon hizmeti veren dünyaya sunmanıza olanak tanır. Etkileşimli – Sesli Yanıt (IVR) sistemleri, aramaları departmanlara veya şahsa bireysel olarak arama yönlendirmek için bir operatöre duyulan ihtiyacın yerini alıyor. Müşteri desteği için bekletme müziği ve bekleme süreleri ile tamamlanan arama sıralarının kullanılması, müşteri deneyimini geliştirmeye bir nebze dahi olsa yardımcı olur.

 

SANAL SANTRAL ÖZELLİKLERİ

Çağrı Detay Raporu (CDR)

Arayan, aranan, cevapsız olan kısaca santralinizde gerçekleşen her türlü çağrı geçmişiniz tarih, saat ve süre bazlı detaylarla sistemden raporlayabilirsiniz.

Sesli Mesaj

Voice Mail sayesinde gelen çağrılara cevap veremediğiniz ya da dahilinizin çevrimdışı olduğu durumlarda sizi arayanlar sesli mesaj bırakabilir, siz de mailinize bilgisi düşen sesli mesajları doğrudan link

Eş Zamanlı Sınırsız Çağrılar

İşletmenizin aynı ya da farklı lokasyonlardaki şubeleri kendi aralarındaki görüşmeleri ücretsiz yapılabilmektedir.

Arayan Numaranın Görümesi

Sizi Arayan Tüm Numaraları Caller Id Özelligi ile görebilirsiniz.

Bekletme Müziği

Arama bekletilirken kullanıllan müzik veya reklamlar

Kuyruk Yönetimi

Dahili hatlarınız meşgul ise arayan kişileri arama sırasına göre numaralandırarak arka plan müziği eşliğinde hatta bekletir ve boşalan dahililere sırasıyla çağrıları dağıtır.

Konferans Görüşme

Tele Konferans özelliği sayesinde aynı anda birden fazla kişiyle ek ücret ödemeden toplu görüşmeler yapabilirsiniz.

Görüşme Ses Kayıtları

Gelen ve giden aramalarınızın kayıt altına alınması, panel üzerinden geriye dönük dinlenebilmesi yahut kendi bilgisayarınıza indirip arşivleme imkanına sahipsiniz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir