İçeriğe geç

Sanal (Bulut) Santral Özellikleri

Kategori: Sanal Santral

Sanal (Bulut) Santral, işyerine telefon santrali almadan tüm santral hizmetlerinden yararlanabileceğiniz, firmanızın tüm haberleşme ihtiyaçlarını karşılayan, internet üzerinden çalışan bulut teknolojisi hizmetidir.

Santral hizmeti ile tüm şubeleriniz pratik şekilde yönetilir, yüksek santral maliyetleriniz düşer, operasyonel sorunlarınız çözülür.

Gelişmiş Çağrı Transferi

İster hattınıza isterseniz dahilinize gelen çağrıları dilediğiniz numaraya yönlendirebilir.

İVR İle Kurumsal Karşılama

Gelişmiş IVR Sistemi sayesinde; arayan kişinin robot operatör tarafından kurumsal vizyonunuz ile karşılaması sağlanırken, müşterilerinizin hızlı ve pratik bir şekilde.

Eş Zamanlı Sınırsız Çağrılar

Tek hat üzerinden sınırsız çağrı alabilir ve görüşme yapabilirsiniz. Hatta olduğunuz zaman asla telefonunuz meşgul çalmaz.

Departman Grupları

Çalışanlarınızı departmanlarına göre gruplayabilir, çağrı geldiğinde aynı anda tüm dahilileri çaldırabilir ya da hangi dahiliye hangi sırayla dağıtılacağını belirleyebilirsiniz.

Sanal (Bulut) Santral

Sanal Santralin bir çok avantajı olmasına rağmen en güzel avantajlarından bir tanesi gizli ve güvenli görüşmeler yapabilmenizdir. Otomatik çağrı anahtarlamasının erken sürümleri, elektromekanik anahtarları, dış hatları belirli bir el cihazına bağlamak için kullandı. Dijital devrelerin devreye girmesiyle, anahtarlama işlevlerini otomatik hale getirme ve son kullanıcının çağrı yapma ve alma kolaylığı sağladı. VOIP ile ilgili detaylı bilgi sitemizde bulunabilir. Request For Comment (RFC) belgeleri İnternet Mühendisliği Görev Gücü (IETF) tarafından muhafaza edilir ve İnternet’te bugün kullanılan protokollerin ve servislerin çoğunu belgelemektedir. SIP, hem ses hem de videoyu kapsayan bir dizi akış protokolüyle kullanılabilir. SIP, uç noktaları bağlantısı ve bağlantı kesilene kadar devam eden bir oturum oluşturmak için kullanılır. bu yüzden kesintisiz sanal santraller kullanılmalıdır ki ping oranları düşüş sağlanmayıp artış yaşansın bu yönden kaliteli sanal santral için sitemizi ziyaret edebilir fiyatlar hakkında bilgilenebilir bilgi edinebilirsiniz iyi günler dileriz ve
müşterilerimizin isteklerini her anda alabilir,fikirlerini dinleyebiliriz görüşmek üzere hoşça kalın..

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir