İçeriğe geç

İş Hayatınızda Sanal Santral

Kategori: Sanal Santral

İş hayatının her geçen gün artan dinamizmine ve iletişim hızına ayak uyduran Sanal Santral ile tüm ofis iletişim araçlarını tek bir platform üzerinde topluyor.

Sanal Santral Avantajlarımız

  • Barındırma maliyeti yoktur: Santral ve benzeri cihazlar için değerli ofis alanından bir yer ayrılmasına gerek olmadığı gibi, enerji ve havalandırma sistemlerine de ihtiyaç duyulmaz.
  • Bakım/onarım maliyeti yoktur: Bakım ve yönetim giderleri için ayrılan personel ve zamandan tasarruf sağlanır.
  • Her yer ofis: Farklı iletişim araçlarından (masa telefonu, cep telefonu, PC, tablet) gelen tüm arama ve mesajlara tek bir numara üzerinden ulaşılır. Masa telefonuna gelen tüm aramalar, cep telefonunda, diz üstü bilgisayarda ve hatta tablette de çalar. Çalışanın cihazlarından birinde yapılan görüşme kesinti olmadan diğer cihazına aktarılabilir.
  • İletişim maliyetlerini düşürür: Sanal Santral ile ofisler arasındaki görüşmeler için ücret alınmazken, harici aramalar için Cosmoscell’in avantajlı ses tarifeleri uygulanır.
  • Kullanımı kolaydır: WEB ara yüzleri üzerinden, hem ofis çalışanları hem de şirket yetkilileri kendilerine sağlanan yetkiler doğrultusunda tanım ve değişiklikleri rahatlıkla yönetebilirler.
  • sanal santralKalitenin adresini arıyorsanız bizi tercih etmeniz gerekmektedir. Bu kalite müthiş ve fevkalede işlerimiz ile ispatlanmıştır bir önceki müşterilerimiz sürekli olarak hala müşterimizdir. Sanal Santral alımı yada kiralama için bizi tercih ederseniz size en kaliteli hizmeti sunup sizi onure edeceğimize gerçekten söz veriyoruz. Ülkemizin kanunlarına göre hareket ediyoruz ve sanal santral kiralama durumunda sizin için bizzat ilgileniyor sunucu kurulumlarınızı ve istediğiniz her şeyi kurabiliyoruz bunun için bizi tercih etmeniz yeterdir sanal santral sitelerinin çoğu destek ekibinden farklı olan güleryüzlü sıcak kanlı destek ekibimiz ile görüşmek tanışmak isterseniz bir gün ofisimizi ziyaret edebilirsiniz,harika bir deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet sunduğumuz sanal santral sistemlerimizi kullanan müşterilerimizle görüşmek isteyebilir onlardan hakkımızda fikir veya bilgi alabilirsiniz bu bizi gerçekten mutlu eder.. Ve biliyoruz ki bu hizmetin kalitesini anladıktan sonra çevrenize de önereceksiniz buna eminiz bir çok müşterimiz daha önceki müşterilerimizin referansından gelmektedir sizden de bu takdir ederseniz davranışı bekliyor ve bugün ki yazımızı burada bitiriyoruz iyi günler dileriz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir