İçeriğe geç

Bulut Santral Hakkında Merak Ettikleriniz

Kategori: Sanal Santral

Hizmetlerimizi hız kesmeden sürdürmekte olduğumuz bulut santral satışımızla ilgili bir kaç gereken bilgi vermek istedik bu bilgilerin çoğunu uzman ekibimiz tarafından derlenmekte olup tamamen sizi tatmin edici ve bilgilendirici bilgilerdir bunu anlayabilmeniz için lütfen makalemizi okuyup yorumlayınız.

bulut santralEminiz ki bulut santral hizmetleri hakkında düşünecek ve ona göre yorum yapacaksınız Bulut Santralde şebeke güvenilirliğinin önemini kabul ediyoruz. Ayrıca, iş gereksinimlerinizi karşılamak için doğru bant genişliği miktarını belirlemeye ilişkin nüansları ustalıkla anlıyoruz. Ancak, trafiğin türüne göre İnternet’in bant genişliği taleplerini öncelikli hale getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Örneğin, şirketinizin Internet’te gezinme hızında bir artış yaşıyorsa, o sırada VoIP çağrı kalitesiniz tehlike altında olabilir. Hizmet Kalitesi (QoS) uygulandığında, VoIP çağrılarınıza diğer etkinliklerden daha öncelikli olunur. Bir acil serviste bir hat gibi düşünün: Herkesin ihtiyaçları karşılanacak, ancak en kritik ihtiyaçlar öncelikle ele alınacaktır. Daha büyük şirketler için İnternet trafiği, tek bir bağlantıda sesli trafik ve bir başkainde ise bilgisayarlardan gelen verilerle tamamen farklı bağlantılara ayrılabilir.

Bulut Santral’e Geçmek Zor Değil!

Santral sistemine geçişinizle ilgili net bir cevap olmadan herhangi bir sıkıntı yaşadıysanız, yalnız değilsiniz. Milyonlarca işletme, barındırılan bir iş telefon sisteminin maliyet tasarrufu sağlayan avantajlarına ihtiyaç duyuyor ancak ses trafiği için mevcut İnternet bağlantınızı en üst düzeye çıkarmayı bilmiyor – bu, tek yönlü ses, statik veya çağrılar düşüş gibi yaygın sorunlara neden olabilir. İşte Peplink’le birlikte Sanal Santral Servisi gelir. Peplink’teki çoklu WAN yönlendiricisi Sanal Santral ile birleştirildiğinde, işiniz normal internet trafiğinize ne olursa olsun tüm sesli iletişim yolunuz için sağlam bir yol izler. Ses trafiğini VirtualPBX tarafından barındırılan bir ortama yönlendiren, geçilemeyen bir VPN tüneli oluşturarak, Tamamıyla temiz, İnternet trafiğinizin geri kalanını azaltmaksızın İ.İ.S aracılığıyla ses trafiğini yönlendirir. yada her hangi bir farklılık sağlayarak size kolaylık sağlar bunların en büyük özellikleri normal santrallere göre daha avantajlı olmasıdır yani size en iyi hizmeti sunuyoruz. bunun için lütfen web sitemizi ziyaret edin ve kampanyalırımızı inceleyip satış hattımızla konuşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir