İçeriğe geç

E-Ticaret’te Sanal Santral Kullanımı

Kategori: Sanal Santral

Sanal santral, işini internet üzerinden yapan firmalara büyük avantajlar sağlıyor. İletişim teknolojisinin gelişmesiyle birlikte firmalara sunulan analiz eder arasında yer alan sanal santral, internetin olduğu her yerden işinizi yönetme olanağı veriyor. E-ticaret firmaları içinde büyük fırsatlar sunan sanal santral, öncelikli olarak e-ticaret firmalarının müessesesel bir yapıya sahip olmasını sağlıyor. 0850’li numara sayesinde daha profesyonel bir görünüm ve kimlik kazandıran sanal santral, ayrı olarak müşterilerle daha iyi bir iletişim kurulmasına da katkıda bulunuyor.

Bugün e-ticaret firmalarının müşterileriyle doğru bir iletişim kuramaması halinde,marka değerlerinin ve itibarlarının zarar göreceği bir gerçektir. Çevrilen numaraların düşmemesi veya kimsenin müşteriyi karşılamadığını düşündüğünüzde bu vaziyet, ikinci defa müşterinin sizden alışveriş yapmamasına kapı aralayabilir. Sizinde yaşanmasını istemeyeceğiniz bu durumu çözmek için yapmanız şart olan sanal santral teknolojisinden yararlanmaktadır.Bu teknoloji sayesinde aynı anda onlarca müşteriniz sizi arasa dahi müşteri temsilcilerinize yapacağınız profesyonel bir yönlendirme ile arayan müşterilerin size hatıranda erişmesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri temsilcileri tek bir hat üzerinden görüşme yapar!

Birçok müşteri temsilcisinin aynı hat üzerinden müşterilerinize hizmet vermesini sağlayan sanal santral, ayrı olarak hatlarda çok fazla yoğunluk yaşandığında da kurumsak bir karşılama iletisiyle müşterilerinizi kaybetmenizi önler. Dilerseniz, müşterilerinizden sesli ileti bırakmalarını isteyebilir ve yaşanan yoğunluktan dolayı özür dileyerek, en kısa vakitte alakalı iletinize dönüş yapılabileceğini iletebilirsiniz. Bunun gibi aklınıza gelebilecek her türlü mesele ve problemlere karşı mükemmel bir esnek çözüm üretebilmenizi sağlayan sanal santral, iletişimi daha işlevsel ve müessesesel kılan teknolojinin ismidir. Sınırsız robot operatörler sayesinde müşterilerinizi istediğiniz departmana yönlendirebilir, belgegeçer gönderme ve alma işlemelerini tek bir hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim giderleri aşağıya çekilir!

E-ticaret sitelerinin ansızın fazla sabit hat sahibi olmalarını önleyen bu sistem sayesinde, iletişim fiyat kalemlerinizde büyük tasarruflar sağlarsınız. Bilirsiniz sabit telefonlarınız sabit giderleri vardır. Ancak sanal santralde çok cüzi olarak aylık tek bir fiyat ödersiniz. Yüzlerce sabit hem de ücret ödemektense, tek bir hatta aylık cüzi bir bedel ödemenin ne manaya geldiğini biliyorsunuzdur sanırım. Bunun yanında düşük konuşma ücretleri sayesinde, yüzde 70 tasarruf olanağı sağlıyor. Dahililer arasında konuşmak ise, sıkı durun, ücretsiz…

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir