İçeriğe geç

Sabit Numara Taşıma Hakkında

Kategori: Sanal Santral

sabit numaraSabit numara taşıma işleminde, numaranız değişmeden mevcut operatörünüzü değiştirebilirsiniz. Bu işlem ile beraber, taşıma işlemi öncesi hizmet alınan operatörünüz ile ticari ve fiziksel irtibatınız tamamiyle kesilecektir.

Şayet numaranız PSTN analog bir numara ise  numara taşıma işleminden sonra telefon hattınız IP tabanlı dijital bir telefon hattına dönüşecektir. Sabit numaranızın dijital bir telefon hattına dönüşmesi, numaranızı internet üzerinden bir bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet bilgisayar, IP Telefon, ATA tercümeci alet ve benzeri yazılım veya donanımlarla kullanmanıza imkan sağlar.

Cosmoscell’de diğer operatörlerden farklı olarak aldığınız hizmetle bulut tabanlı bir sanal santrale sahip olursunuz. Günümüzde analog veya ip santrallerin ilk yatırım maliyeti, kurulum ve bakım maliyeti, teknik destek maliyeti vardır. Sanal santral sistemi ise yatırım maliyeti gerektirmez, yönetimi oldukça basittir, teknik bir bilgi gerektirmez, self-servis bir hizmet oluşu nedeni ile teknik destek maliyeti ve bakım maliyeti yoktur.

Sanal Santral ile dünyanın neresinde olursa olsun, internetin olduğu her yerde santral dahililerinizi kullanabilir, dahililer arasında ücretsiz görüşebilir, arama yapabilir ve gelen aramaları cevaplayabilirsiniz. Cosmoscell sanal santral sisteminde bulunan bazı özellikler kısaca şunlardır; Robot Operatör (IVR), ses kayıt sistemi, sesli mesaj, faks, mesai saati uygulaması, arama raporları, çağrı grupları, dahili harici numaraya yönlendirme, arama yönlendirme vb.

Sabit numaranızı Cosmoscell’e taşıdığınızda, tek bir numara üzerinden eş vakitli olarak sınırsız çağrı alabilir, aynı anda dahili sayınız kadar arama yapabilirsiniz. Taşımanız şart olan değişik projeleriniz için ansızın fazla numara varsa, bu numaraları sanal santralinize ek numara olarak taşıyabilir, her numara için sanal santralinizde değişik robot operatör ve dahililere irtibat sağlayan karşılama menüleri oluşturabilirsiniz.

Cosmoscell üzerinden arama yapmak oldukça ekonomiktir, %70’e varan oranlarda daha ucuza arama yapabilirsiniz. Cosmoscell’den yapacağınız aramalarda size sağladığı en büyük avantaj kontör atış periyodunun olmamasıdır. Cosmoscell yapacağınız aramalarda tam ölçeklendirilebilir bir hizmet sunar, yapacağınız görüşmeler saniyelik ücretlendirilir, her yöne 100, her yöne 1000 dakika gibi sizi taahhüt altına sokacak konuşma paketleri sunmaz, ne kadar konuşma kredisi yüklerseniz o ölçüde konuşursunuz. Konuşma kredilerinin herhangi bir zaman aşımı yoktur, konuşma kredisi yüklemediğiniz için hesabınız kapatılmaz. Cosmoscell bütün ara bağlantılarını tamamlamıştır, Tüm dünya ülkelerinden ve Türkiye’deki tüm operatörlerden kesintisiz bir biçimde aranabilir ve arama yapabilirsiniz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir