İçeriğe geç

Neden Sanal Santral?

Kategori: Sanal Santral

Yeni bir girişim üzerinde çalışıyor yada işinizi yeni kurmuşsanız, kısa müddette  başarıyı yakalamak için sanal santral kullanmak sizin  ilk adımınız olmalıdır. Müşterilerin sizi tercih etmesini sağlamak ilk vakitlerde zor bir süreç olacaktır. Zira kimse parasını yeni  bir girişime yatırıp, hizmet veya ürün satın alarak riske atmak istemez. Ama sizin de bu teşebbüsü başarıya eriştirmeniz için müşterilere ihtiyacınız vardır. Yapmanız gereken doğru bir iletişim ile müşterilerinizle bağ kurmak olacaktır. Bunun için doğru bir telefon numarasına ve mükemmel bir sanal santrale ihtiyacınız olacaktır. Cep telefonu numaranızı veya hane telefon numaranızı müşterilerinize vermeniz ne kadar kusursuz ve sağlam bir firma olduğunuzu gösterebilir ki? İnsanların ilk görmek istedikleri kurumsallık ve profesyonelliktir.

Sanal santrale ilk  adımı hemen atın!

Kurumsallığa ve profesyonelliğe  ilk adımı sanal santral ile atabilirsiniz. 0850’li numaralar sizin kurumsal kimliğinizin başlangıcı olabilir. Sanal santral satın almakla sahip olacağınız 0850’li numaralarınızı müşterilerinize  vermeniz, size bir hayli avantaj sağlayacaktır. Yeni bir girişimseniz veya halihazırda yenikurulmuş bir işletmeyseniz, finansman ve müşteri bulmak için daimi alanda olmak vaziyetinde kalacaksınız. Bu vaziyette sabit numaraların müşterilere verilmiş olması siz alandayken veya büro dışındayken size erişilememesi demektir. Müşterilerin size erişememesi hem müşteri kaybına yol açarken hem de müşterilerin siz alandayken iletişime geçeceği muhatap bulamaması, kurumsal kimliğinizi negatif etkileyecektir. Ancak sanal santral sayesinde,  sahip olduğunuz 0850’li numarayı cep telefonunuza yönlendirerek siz alandayken veya ofis dışındayken  sizi arayan müşterilere hatıranda yanıt  verebilirsiniz.

Müşterilerinizi daha güzel bir şekilde karşılayarak, kurumsal bir firma olduğunuzu kolay bir şekilde gösterebilirsiniz. Karşılama iletileri, sesli ileti bırakma, konuşmaları kayıt etme özellikleriyle sanal santral daha iyi bir iletişim idaresi sizlere sağlar. Müşterilerinizle olan konuşma kayıtlarını otomatik olarak tutan sanal santral, daha sonra internet üzerinden konuşmaları dinlemenizi ve müşterilerinizin sizden ne istediğini tekrar tahlil etmenizi sağlar.

Fiyatlar aşağıya çekilir.

Sanal santral hizmetlerinin size çok para kaybettireceğini sakın düşünmeyin. Büyük olanaklar ve fırsatlar sunan bu teknoloji sayesinde, sabit hat giderlerinden daha az aylık ödemeler yaparsınız. Konuşma fiyatları sabit hatlara uygulanan ücretlerden daha düşük ve avantajlıdır. Konuştuğunuz kadar ödersiniz. Üstelik dahili numara ilave ederek, daimi iletişim halinde olduğunuz ortaklarınızla fiyatsız bir şekilde konuşabilirsiniz. %70’e varan tasarruflar sağlayan sanal santral sayesinde, daha iyi bir teşebbüs kimliği kazanabilirsiniz.

Nerede olursanız olun, işiniz sizinle!

Malum girişimcilik zordur. Hele ki yeni bir girişimin başındaysanız işler daha zor olacaktır. Siz girişimciler sürekli dışarıda müşteri bulmak zorunda kalacakken, aynı zamanda firma içerisinde de gerekli olan işlerin idaresini takip etmek durumundasınız. Büyük maliyetler gerektiren bu işlemlere sanal santral sayesinde, dahili numaralar arasında ücretsiz görüşmeler yaparak  maliyetleri sıfırlayabilirsiniz. Bunun da ötesinde siz dışarıdayken herhangi bir toplantı yapma gereği söz konusuysa,  bulunduğunuz noktada internetin olması yetiyor. Görüntülü konferans sayesinde, istediğiniz yerden firmanızda ki toplantılara katılabilir, gerekli iş takibini yapabilirsiniz.

Müşterilerle mesai saatleri dışında konuşmak istemiyorsanız, bunu sanal santralle ayarlayabilir ve müşterilerinizin sesli mesaj bırakmasını sağlayabilirsiniz. Sesli mesajlara hemen ulaşmak için e-maile gönder ayarını aktif ederek, gelen sesli mesajları ücretsiz olarak telefonunuzdan dinleyebilirsiniz. Birçok fonksiyon ve özellikleri ile  girişimcilerin işini kolaylaştıran sanal santral teknolojisi, kurumsal kimlik edinmek isteyenlere ve müşterileriyle daha aktif iletişim kurmak isteyenlere çok cazip fiyatlardan sunuluyor. Yeni girişiminizin kısa sürede marka olmasını sağlamak adına, hemen sanal santral hizmetlerinden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir