İçeriğe geç

Elastix Ip Santral Sistemi (Çağrı Merkezi Sistemi)

Kategori: Genel, ve Sanal Santral

Elastix Ip Santral Sistemi(Çağrı Merkezi Sistemi)

Elastix Ip Santral Sistemi,Cosmoscell müşterilerine ücretsiz olarak sunulan bir çağrı merkezi sistemidir. Elastix Ip Santral Sistemi lokalinize kurulmaktadır.

Elastix Ip Santral Sistemi (Çağrı Merkezi Sistemi) Özellikleri

Sınırsız Agent Tanımlama
Elastix üzerinde sınırsız agent hesabı tanımlanabilir ve rastgele bir lisanslandırma fiyatı yoktur. Agentlarınız, santrale dahili olarak kayıt olur ve aramalarını santralin dahilisi olarak yaparlar.

elastix ıp santral

Çağrı Ses Kayıt Sistemi
Elastix Ip santralin dahilisi olan agentlarınızın, gelen(inbound) ve giden(outbound) tüm çağrı görüşmelerinin ses kayıtları santralin içinde otomatik olarak tutulur. Santral içinde tutulan ses kayıtlarının tamamını santralin web arayüzünden görüntüleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çağrı Raporlama
Gelen ve giden tüm çağrıların ayrıntılı raporları santral içerisinde otomatik olarak tutulmaktadır. Tüm bu raporları santralinizin web arayüzünden, çağrının vakit aralığı, arayan ve aranan numara, arayan operatör, çağrının vaziyeti (cevap verdi, meşgul, yanıt yok, hatalı), cevap veren çağrı müddeti şeklinde filtreleme yapılabilir ve tüm bunları bilgisayarınıza excel, csv ve pdf formatlarında indirebilirsiniz.

elastix ıp santral

Agent(Operatör) Raporlamaları
Agentlarınızın filtrelenen tarihler arasındaki tüm gelen ve giden çağrı sayılarını ve çağrıda kaldığı toplam müddeti görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle performans değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Flash Oturum (Meşguliyet Oturumu)
Agentlarınızın anlık olarak vaziyetlerini, hangi numarayla, müzakere müddetini, flash oturumdan görüntüleyebilirsiniz.

Sesli Karşılama Sistemi (IVR – Sesli Otomatik Robot)
Sesli otomatik robot, sizi arayan müşterilerinize, oluşturulmuş IVR ses kaydını dinletilerek tuşlama yaptırtarak belirlenen senaryolarla belirtilen agentlara bağlanmalarını sağlar. Dışarıdan aranan numaranıza veya projenize göre değişik IVR ses kayıtları dinletebilir, projeye göre agentlara çağrı düşmesini sağlayabilirsiniz.

Elastix Ip Santral Sisteminde veyahut Cosmoscell Bilişim ve Telekomunikasyon tarafından, tarafınıza tahsis edilen 0212, 0216, 0850 vb. tek numara ya da Cosmoscell Bilişim ve Telekomunikasyon ’a taşınan sabit telefon numaranız üzerinden herhangi bir ek donanıma ihtiyaç olmadan anlık olarak sınırsız çağrı alabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir