İçeriğe geç

En Kolay Sanal Santral Hizmeti

Kategori: Sanal Santral

En Kolay Sanal Santral Hizmeti

En Kolay Sanal Santral Hizmeti

Diğer telefon ve iletişim hatları yerine sanal santral kullanmak için bir çok neden vardır. Çünkü sanal santral sayesinde kendi firmanıza gelen telefonları cevaplattırabilir, görüşme kayıtları hazırlayabilirsiniz. Kısaca sanal santral bir çok işlev veya fonksiyon ile çalışmaktadır, Baz istasyonlarına rakip olacak 2017 yılında bile hala kullanılan sürekli kesinti yaşanmakta olan baz istasyonları yerine sanal santralleri tercih edebilirsiniz. Telefon sistemimiz Sanal Santral, numaralarımızla birlikte ÜCRETSIZ olan bir çağrı merkezi çözümüdür. Artık küçük ve orta boy işletmeler, Sanal Telefon Sistemimiz sayesinde daha büyük şirketlerle rekabet etme şansına sahipler. Size bir Çağrı Merkezinin tüm avantajlarını sunan kendi Komisyonunuzu tasarlamanıza ve kurmanıza izin veren eksiksiz ve sade bir çağrı merkezi çözümü sunar. Kısa süre önce Basın 1’e üye oldum ve DM Kulüp’ten çok daha mutlu olduğumu söylemek zorundayım. Öncelikle, web sitesi her zaman yardımcı olan olarak hizmet verip sanal santrali çalışır durumda kılmaktadır , Yönetici de ayarlamak oldukça kolaydır. Kullanışlı olan ve pratik çağrı merkezleri kurabileceğiniz sanal santraller’i hizmetinize sunuyoruz.

Kuyruk bazında ve genel olarak bekleyen, konuşan çağrılarınızı anlık olarak izleyebilir; Ortalama bekletme, ortalama konuşma süresini görüntüleyebilirsiniz. Servis hedefinizi kuyruk bazında girerek servis seviyenizi ölçebilirsiniz.

Ya da gelen çağrılarınızı kuyruk modülüyle, istediğiniz çağrı dağıtım stratejisine operatörlere dağıtabilir, operatörlerin müsait olmaması durumunda çağrıları bekleterek özel anonslar dinletebilir, bekleyen çağrılara ortalama bekleme süresi ve sırasını anons edebilirsiniz. Sanal santraliniz, kuyruk üzerinden dağıtılan çağrıların istatistiklerini tutmaktadır.

Kurumsal kullanımlarda şirket personellerinizi sanal santralinizin birer dahilisi olarak ayarlayabilir, her bir dahiliye özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir