İçeriğe geç

Sanal Santral Kolay Kurulumu

Kategori: Sanal Santral

Sanal Santral Kolay Kurulumu

Sanal Santral Kolay Kurulumu

Santrallerimiz son derece kaliteli ve yüksek soğutulma sistemleri ile donatılmış mekanik parçalardan oluşmaktadır. Sanal santral konusunda bir çok site olmasına rağmen en iyi hizmeti ve güvenceyi sağlayan firmamız bizzat sizin kiraladığınız sanal santralleri özenle bakımını yapmaktadır. Bunun yanı sıra canlı destek hattımız ile güvenlikli bir iletişim sağlayarak hemen her an sanal santralinizin durumunu öğrenebilir ve bunun üstünden işlem yaptırabilirsiniz.

Sanal santrallerin genellikle görevi telefon şebekelerini yönetmekle birlikte olup farklı hizmetlerde sağlamaktadır. Bir müşteri numaranızı çevirdiğinde, hoş geldiniz mesajınızı duyurur ve ardından dokuz menüye kadar seçenekler duyarsınız. Her menü seçimi bir telefona, sesli postaya veya bilgilendirme iletimine yönlendirilebilir. Yönlendirme, 180’in üzerinde ülkedeki sabit hatlara, cep telefonlarına ve telefonlara yönelik olabilir. Sanal telefon sisteminizin sizi, tüm çağrılarınızı yönlendirebilen veya sesli mesaj mesajlarını sistem tarafından oluşturulan bir tebrik veya kendi kayıtlı tebriklerinizle alabilecek tek bir departman olarak göstermesini seçebilirsiniz. Veya santralinizi, “Satış için 1, Destek için 2” gibi menü tebrikleriyle birden fazla departman sunmak için kullanabilirsiniz

Diğer telefon ve iletişim hatları yerine sanal santral kullanmak için bir çok neden vardır. Çünkü sanal santral sayesinde kendi firmanıza gelen telefonları cevaplattırabilir görüşme kayıtları hazırlayabilirsiniz. Kısaca sanal santral bir çok işlev veya fonksiyon ile çalışmaktadır, Baz istasyonlarına rakip olacak 2017 yılında bile hala kullanılan sürekli kesinti yaşanmakta olan baz istasyonları yerine sanal santralleri tercih edebilirsiniz. Telefon sistemimiz Sanal Santral, numaralarımızla birlikte ÜCRETSIZ olan bir çağrı merkezi çözümüdür. Artık küçük ve orta boy işletmeler, Sanal Telefon Sistemimiz sayesinde daha büyük şirketlerle rekabet etme şansına sahipler. Size bir Çağrı Merkezinin tüm avantajlarını sunan kendi Komisyonunuzu tasarlamanıza ve kurmanıza izin veren eksiksiz ve sade bir çağrı merkezi çözümü sunar.  Kısa süre önce Basın 1’e üye oldum ve DM Kulüp’ten çok daha mutlu olduğumu söylemek zorundayım. Öncelikle, web sitesi her zaman yardımcı olan olarak hizmet verip sanal santrali çalışır durumda kılmaktadır , Yönetici de ayarlamak oldukça kolaydır. Kullanışlı olan ve pratik çağrı merkezleri kurabileceğiniz sanal santraller’i hizmetinize sunuyoruz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir