İçeriğe geç

Ayrıcalıklı Sanal Santraller

Kategori: Sanal Santral

Ayrıcalıklı Sanal Santraller

Ayrıcalıklı Sanal Santraller

Sanal santraller hakkında bir çok işlev ve kullanış makaleleri vardır. Özellikle daha hesaplı ve daha iletişimi güzel bir şekilde sağlayan sanal santraller adeta size büyük bir hizmet sunacaktır. Santralin önemi baştan beri belli olan bazı niteliklere dayanır . En iyi sanal santraller Cosmoscell Telekom sayesinde görülmektedir. 2018 Santral V90, 9 Sanaldan sadece 1’i. Tamamen yeni olan 2018 Markalı, bir iç mekan, konforlu ve geniş iletişim hatlarıyla ve birçok modern, kullanıcı dostu özellik nedeniyle en üst sıralardaki sanal santrallerimizden biridir.

V90  dengeli bir taşıma ve iki katı tel seçimi yapıyor. Sanallaştırma İstasyonu QTS Uygulama Merkezi’ndeki tek bir tıklama ile kolaylıkla kurulabilir,  hiçbir BT uzmanlığı gerekmez.  Zaten Sanal Santral’a hazır Turbo NAS modellerine sahip olanlar, RAM’i yükseltmek ve BIOS Ayarlarını, Sanal Santral Istasyonunun rahatça kullanılabilmesi için ayarlamanız gerekir. Sanallaştırma İstasyonu, VM’nin yedeklenmesi ve restorasyonu için tüm işleme ve planlanan görevlerin net bir şekilde incelenmesini sağlar. Görevleri manuel olarak etkinleştirebilir veya durdurabilir. Telekomların manuel olarak sanal santral kurulumlarını bizzat kendileri yapmaktadır.

Santrallerimiz son derece kaliteli ve yüksek soğutulma sistemleri ile donatılmış mekanik parçalardan oluşmaktadır. Sanal santral konusunda bir çok site olmasına rağmen en iyi hizmeti ve güvenceyi sağlayan firmamız bizzat sizin kiraladığınız sanal santralleri özenle bakımını yapmaktadır. Bunun yanı sıra canlı destek hattımız ile güvenlikli bir iletişim sağlayarak hemen her an Sanal Santral’inizin durumunu öğrenebilir ve bunun üstünden işlem yaptırabilirsiniz.

Sanal santrallerin genellikle görevi telefon şebekelerini yönetmekle birlikte olup farklı hizmetlerde sağlamaktadır. Bir müşteri numaranızı çevirdiğinde, hoş geldiniz mesajınızı duyurur ve ardından dokuz menüye kadar seçenekler duyarsınız. Her menü seçimi bir telefona, sesli postaya veya bilgilendirme iletimine yönlendirilebilir. Yönlendirme, 180’in üzerinde ülkedeki sabit hatlara, cep telefonlarına ve telefonlara yönelik olabilir. Sanal telefon sisteminizin sizi, tüm çağrılarınızı yönlendirebilen veya sesli mesaj mesajlarını sistem tarafından oluşturulan bir tebrik veya kendi kayıtlı tebriklerinizle alabilecek tek bir departman olarak göstermesini seçebilirsiniz. Ve ya santralinizi, “Satış için 1, Destek için 2” gibi menü tebrikleriyle birden fazla departman sunmak için kullanabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir