İçeriğe geç

Online Faks Hakkında Her Şey

Kategori: Online Fax

Online faks ile zamandan tasarruf edin.

Faks  haberleşmesi pek çok kuruluş için müşteriler, bayiler, iş ortakları ve diğer kuruluşlarla haberleşmede hayati bir role sahip olmaya devam etmektedir. Çoğu kuruluş bu ihtiyacın karşılanmasına yönelik fakslar sunucusu ve bu sunucuya bağlı altyapıyı-donanım ve telefon hatlarını- satın alarak işletmekte, ancak bu analiz eder süregelen yüksek işletme ve haberleşme fiyatlarının yanısıra IT departmanların iş yükünü arttırmaktadır. Bu tür altyapılar çoğu kez son kullanıcı taleplerine ve iş süreçlerinin vakit içerisinde farklılaşan gerekliliklerine cevap verememektedir.

Alışagelmişl faks haberleşmesinin hantal yapısından ve pahalı yazılım-donanım alternatiflerinden kurtulmak için Online faksda işlemleriniz için  hiçbir heyetim ve yazılım olmaksızın mükemmel bir çözüm alabilirsiniz.

Online faks; kurum veya şahsi faks alım ve gönderimlerini yalnızca Internet irtibatlarını kullanarak mevcut elektronik posta uygulamanız üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar. Hizmetlerin kullanımına hiçbir yazılım veya donanım satın almadan, rastgele bir program yüklemeden hemen başlayabilirsiniz.

Böylelikle faks sunucularına, faks kartlarına veya faks yazılımlarına yapacağınız önemli miktarda yatırımdan, bakım, sürüm yükseltme fiyatlarından ve işletim için tahsis edeceğiniz işgücünden ehemmiyetli oranda tasarruf etmiş olursunuz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir