İçeriğe geç

Internet Faks Servisi

Kategori: Online Fax

Internet Faks Servisi

Internet Faks Servisi

Faks Aletine İhtiyaç Olmadan, İnternete Ulaşabildiğiniz Her Yerden Faks Alıp Gönderin.

Bilgisayar, telefon ve tabletinizden hızlı ve meselesiz faks gönderip alabileceğiniz İnternet Faks sistemi ile pahalı donanım giderleri ve yazılım heyetimine ihtiyaç duymadan gelişmiş online faks hizmetine sahip olabilirsiniz.

Fakslarınızı yurt içi her istikamete ve ülke dışına,  hızlı ve güvenli göndererek hem vakit kazanır hem de gelen faks bilgilerinize hatıranda ulaşım sağlarsınız.

 

HER YERDEN ERİŞİM

Faks gönderme ve alma servislerimize e-postanızdan, kullanıdığınız şirket içi uygulamadan ve web ara yüzümüzden kolaylıkla erişebilirsiniz.

TOPLU GÖNDERİM

Toplu faks gönderimi yapmak istediğiniz dokümanları sistem üzerinden listelerinize otomatik olarak göndererek, gereksiz iş yükünden kurtulup zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

E-POSTA İLE FAKS

Sık kullandığınız eposta uygulamanızı ya da outlook hesabınızı kullanarak eposta ile faks gönderip alabilirsiniz. E-posta uygulamanızda alıcı kısmına faks numaranızı girdiğinizde, gönderimleriniz faksa dönüştürülüp karşı tarafa iletilir.

YURT DIŞI FAKS

İnternet faks servisi ile istediğiniz ülke için faks gönderim ve alım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin. Gönderim adedi için herhangi bir alt ya da üst sınır bulunmamaktadır.

 

KOLAY KULLANIM

Servislerimiz uygulama kurulumu gerektirmediği için internet bağlantısı bulunan her yerden online faks gönderme ve alma işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRME

Göndereceğiniz faksları (teklif, sözleşme, mutabakat, evrak, anlaşma) kişiselleştirebilirsiniz. Sistem üzerinden kolaylıkla tanımlayacağınız komutlarla isim soy isim, şirket ismi vb. bilgiler ile gönderilerinizi özelleştirebilirsiniz.

GÜVENLİ ŞİFRELEME

İletişim Makinesi üzerinden yapacağınız tüm gönderim ve alımlar 256 bit SSL şifreleme ile sisteme kaydedilmekte ve yüksek seviyede güvenlik sağlamaktadır.

PDF OLARAK İNDİRME

Servisimiz aracılığıyla gelen faksları bilgisayarınıza PDF olarak kaydedebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir