İçeriğe geç

Internet Faks (Toplu Faks)

Kategori: Online Fax

Internet Faks (Toplu Faks)

Internet Faks (Toplu Faks)

Internet Faks (Toplu Faks)

İnternet Faks Nedir?

İnternet Faks, internet olan her yerden faks gönderip almanızı sağlayan web tabanlı bir servistir. Özellikle toplu faks gönderimlerinin yarattığı iş yükünü azaltarak, tek tuşla istediğiniz sayıda faks gönderimini otomatik olarak gerçekleştirmenizi sağlar. İnternet üzerinden fakslarınızı kolayca takip edebilir ve gönderim işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kullanımı Kolay Arayüz

Servisimiz herhangi bir kurulum gerektirmediği için, internet bağlantısı olan her yerden İletişim Makinesi arayüzü aracılığıyla online faks servisini kullanabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Entegrasyon

Faks servisini şirket içi yazılımlarınıza kolaylıkla entegre ederek, sisteminiz ile birlikte çalıştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Raporlama

Faks numarası, gönderim tarihi, kimden geldiği ve etiket kriterleriyle listeleme ve arama yapabilir gönderimin başarılı/başarısız olduğu ile ilgili bilgilere anında erişebilirsiniz.işebilirsi

  • Teknik Destek

Faks gönderim ve alım işlemleriniz ile ilgili tüm sorularınız için donanımlı teknik ekibimize telefon, canlı destek ve e-posta ile ulaşabilirsiniz.

NEDEN İNTERNET FAKS

Faks, uzun yıllardır kullanılan ve hala yoğun olarak tercih edilen bir iletişim aracıdır. Ancak faks cihazlarının yarattığı iki temel sorun yüzünden, faks kullanımına karşı bir önyargı oluşmuş durumda. Çoğu şirket, bu yüzden faks göndermek istese de gönderemiyor.

1) Boşa Harcanan Zaman ve İş Gücü: Faks cihazlarında başarılı bir gönderim yapmak en iyi ihtimalle 5 dakika alır. Kağıdı cihaza yerleştirmek, tuşlamak, bağlantıyı beklemek, yanıt alınmazsa (veya meşgulse) tekrar denemek tam bir zaman katilidir. Eğer sık sık faks kullanıyorsanız, bir elemanınızı tüm gün boyunca faks için çalıştırmak zorunda kalabilirsiniz.  Hatta bazı kurumlarda, stajyerler yalnızca faks göndermek için çalıştırılıyorlar.

Örnek Senaryo: Aylık 3000-4000 civarında faks gönderen bir kurum, mecburi olarak bir çalışanını faks cihazının başında tutmak zorunda. Bu çalışandan alınacak verim, yalnızca faks işlemleriyle sınırlı olacağı için nitelikli iş çıkarılması da mümkün olmaz. Ayrıca her faks denemesinden başarı sağlanamıyor. Meşgul tonu yüzünden büyük vakit kaybediliyor ya da hatlarda sorunlar yaşanabiliyor. Yani bu kurum için faks maliyeti gönderim başına 13* kuruşla kısıtlı kalmaz, çok daha fazla rakamlar ortaya çıkar. Kısacası, bir tam mesai yalnızca faks göndermek için harcanır.

 

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir