İçeriğe geç

Çevrimiçi Fax Hizmeti

Kategori: Online Fax

Çevrimiçi Fax Hizmeti

Online fax , dünyanın 1 numaralı çevrimiçi faks hizmetidir ve yaklaşık 20 yıldır. 11 milyondan fazla müşteri, dünyadaki küçük işletmeler ve Fortune 500’ün neredeyse yarısı da dahil olmak üzere online iş faksları göndermek ve almak için her gün online fax ‘ı kullanıyor.

Online fax ile, bilgisayarınızdan, tabletinizden, akıllı telefonunuzdan veya diğer İnternet özellikli cihazlarınızdan hızlı ve kolay faks çekebilirsiniz. Faks makinesi, kağıt, mürekkep veya fazladan faks telefon hattına gerek yoktur. Artık faks makinesinde beklemek, kağıt sıkışması veya yoğun faks numaralarını yeniden çevirme ile uğraşmak yok. Online fax, e-postanızdan faks gönderilmesini, gözden geçirmenizi, düzenlemenizi, dijitalleştirilmiş bir imza eklemenizi ve güvenli bir şekilde faks göndermenizi ve tüm fakslarınızı sonsuza dek çevrimiçi olarak saklamanızı ve almanızı sağlar.

Çevrimiçi Fax HizmetiNasıl çalışır

Birinci sınıf İnternet faks hizmeti olarak, online f faks işlemlerini e-postayla göndermek kadar kolaylaştırır . E-postayla, hesabınıza girerek veya bir mobil faks uygulaması kullanarak faksları güvenli bir şekilde her yerden gönderebilir ve alabilirsiniz. Hatta notlara veya elektronik imzanızı fakslara ekleyebilirsiniz.

Faks makinesi yok. Hiçbir faks telefon hattı yok. Baskı yok. Meşgul sinyali yok.

Şimdi Faks Başlatmaya Başlayın.

1. Faks Gönderme Online

Güvenli, kullanımı kolay MyAccount portalınızdan çevrimiçi olarak bir faks gönderebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra, Faks Gönderme’yi seçin ve faks alıcınızın ayrıntılarını girin.

 

2. E-postayla Bir Faks Göndermek

Online fax , doğrudan Outlook, Gmail veya başka bir e-posta platformundan faks gönderebilirsiniz . Sadece dosyalarınızı ekleyin, alıcının faks numarasını girin ve Gönder’i tıklayın.

Online Fax sizin için ne yapabilir?

Yaklaşık 20 yıldır dünyanın 1 numaralı çevrimiçi faks hizmetini istediğiniz zaman, çevrimiçi olarak faks gönderin ve alın . online faxhesabınızda aşağıdakiler de dahil olmak üzere pek çok üstün özellik bulunur:

  • Ücretsiz Mobil Faks Uygulaması
  • Ücretsiz Numaralar
  • Yerel Telefon Numaraları
  • Ömür boyu depolama
  • Elektronik İmza
  • Üçüncü Taraf Bulut Depolama Alanı

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir