İçeriğe geç

Online Faks Hizmetleri

Kategori: Online Fax

Online Faks Hizmetleri

Bir faks hattına  gerek kalmadan fakslarınızı e-posta adresinize saniyeler içinde gönderip alabileceğiniz bir teknoloji, Online Faks Hizmetleri.

Online Faks   ile, bilgisayarınızdan, tabletinizden, akıllı telefonunuzdan veya diğer İnternet özellikli cihazlarınızdan hızlı ve kolay faks çekebilirsiniz. Faks makinesi, kağıt, mürekkep veya fazladan faks telefon hattına gerek yoktur. Artık faks makinesinde beklemek, kağıt sıkışması veya yoğun faks numaralarını yeniden çevirme ile uğraşmak yok. Elektronik faks ile e-postanızdan faks gönderilmesini, gözden geçirmenizi, düzenlemenizi, dijitalleştirilmiş bir imza eklemenizi ve güvenli bir şekilde faks göndermenizi ve tüm fakslarınızı sonsuza dek çevrimiçi olarak saklamanızı ve almanızı sağlar.

Online faks,  faks işlemlerini epostayla göndermek işlemlerinizi kolaylaştırır . E-postayla, hesabınıza girerek veya bir mobil faks uygulaması kullanarak faksları güvenli bir şekilde her yerden gönderebilir ve alabilirsiniz. Hatta notlara veya elektronik imzanızı fakslara ekleyebilirsiniz.

Online faks  kullanarak  istediğiniz zaman, çevrimiçi olarak faks gönderin ve alın. Ayrıca online faksı kullanmaya başladıktan sonra size sunulan  hesaplarda aşağıdakiler de dahil olmak üzere pek çok üstün özellik bulunur:

  • Ücretsiz Mobil Faks Uygulaması
  • Ücretsiz Numaralar
  • Yerel Telefon Numaraları
  • Ömür boyu depolama
  • Elektronik İmza
  • Üçüncü Taraf Bulut Depolama Alanı

Sadece e-postanıza gelen fakslarınızı değil, önceden ücretsiz faks numarasına gönderilen faksları indirebilirsiniz.

Anahtar kelimeler, alıcının adı, tarihi veya diğer parametreleri kullanarak şimdiye kadar gönderdiğiniz veya aldığınız faksları  kolayca bulun. Ayrıca, faksları daha hızlı bulmalarını sağlamak için kendi anahtar kelimelerinizle faksları “etiketleyebilirsiniz”.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir