İçeriğe geç

Online Faks Hizmeti

Kategori: Online Fax

Fakslardan kurtulamasanız bile, faks makinesinden kurtulabilirsiniz!

İşlemden kağıdı çıkararak,  bir faks makinesine sahip olma ihtiyacınızı ortadan kaldırdık. Cosmoscell  ile şirketinizdeki herkes rahatça çevrimiçi olarak faks gönderebilir ve alabilir. Bir faksın gelmesi veya gönderildiğine dair bir onay için bir faks makinesi tarafından beklemek için harcanacak daha fazla zaman yok. Bunun yerine, gelen fakslar doğrudan alıcının gelen kutusuna girer ve giden fakslar tümü bilgisayarınızdan çevrimiçi gönderilir. Faks makinesine gerek yok!

Hepsinden önemlisi, size faks göndermek isteyen birinin başka bir şey yapması gerekmez! Müşterileriniz yine de her zaman olduğu gibi aynı numaraya faks gönderebilirler. Numaranız bize devredilebilir ve herhangi bir kesinti veya faks kaybetme riski olmadan faksları elektronik olarak almaya başlayabilirsiniz.

faks

Faksların baş ağrısı olması gerekmez. Fakslarımızı doğrudan gelen kutunuza PDF olarak gönderebilirsiniz. Burada, PDF dosyalarını görüntüleyebilir, indirebilir ve paylaşabilirsiniz. Bir faksı kaçırmak veya ne zaman geldiğini bilmemek konusunda asla bir fikriniz yoktur. Doğrudan sana geliyor. Fakslarınıza her yerden erişebilirsiniz ve sınırsız depolama alanı dahildir.

Faks göndermek de aynı derecede kolay. Aynı anda birden fazla numaraya faks gönderebilir ve bunları elektronik olarak imzalayabilir ve düzenleyebilirsiniz! Faksınız geldiğinde bir onay e-postası alırsınız.

 

Özellikler:

  • Faksla e-posta
  • Çevrimiçi olarak faks gönder ve al
  • Birden fazla alıcıyı aynı anda faksla
  • Faksları elektronik olarak düzenleyin ve imzalayın
  • Uluslararası kapsama alanı. 70’den fazla ülkeye faksla

Sizinle ölçekliyoruz.

Büyük ve küçük kuruluşlarla çalışıyoruz ve hemen hemen her hacimde faks, faks hattı ve kullanıcıyı barındırabiliriz. Bir yöneticinin herkesi bir hesapla ayarlamasını, faks numaralarını seçmesini veya bağlamasını ve yönlendirme yapılandırmasını kolaylaştırıyoruz. Faturalamamız kolay ve konsolide ve planlar istediğiniz zaman yükseltilebilir, eski haline getirilebilir veya iptal edilebilir.

Kurulum bir dakikadan az sürer. Bağlanacak faks makinesi yok, telefon şirketleri yapılandırmak için sunucuları ele alıyor veya fakslayabiliyorlar. Bir plan seçin, kullanıcılarınızı ekleyin ve onlara faks numaraları atayın.

Özellikler:

  • Yerel numaraları seçin veya mevcut numaralarınızı port edin
  • Ücretsiz olarak kullanıcı ekleme ve kaldırma
  • Tamamen yapılandırılabilir yönlendirme
  • Sınırsız, güvenli dosya depolama
  • Google Apps ile entegrasyon

Temiz ve kağıtsız

Bir faks aldığınızda size bir PDF göndeririz.Bir faks göndermek için dosyayı yükleyin, faks numarasını girin ve Gönder’i tıklayın. Bu kadar. Katıştırılmış bir kağıt yok.

Tamamen özelleştirilebilir

İstediğiniz sayıda faks hattı ve kullanıcı kurun ve gelen faksları istediğiniz gibi yönlendirin.Birkaç dakika içinde, kuruluşunuzdaki herkes faks gönderebilir ve alabilir.

Numaranı sakla

Geçerli numaranı bize aktarırsan geri kalanını halledeceğiz. Kesinti veya faks kaybı yok.Müşterileriniz farkı asla bilmezler.

Gizli ve güvenli

Kağıt olmadan açıkta bırakılan hassas bir bilgi yok. Tüm yayınlar banka sınıfı güvenlik seviyesiyle şifrelenir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir