İçeriğe geç

Telefon Santrali’nin Kurumsallık İçin Önemi

Kategori: Genel, ve Sanal Santral

Telefon Santrali Kurumsallık İçin Ne Kadar Önemlidir?

Yaşadığımız şu günlerde en önemli iletişim aracı hiç kuşkusuz İnternettir. İnternet’in hayatımıza girmesi, 2000 seneninden sonra geniş bant İnternet gelişmelerden sonra oldukça hızlı bir şekilde yaygınlaşması, iş dünyasında artık şirketlerin daha fazla müşteriye daha düşük fiyatlarla ulaşabilmesine imkan sağlamıştır.

Bir hane kiralamak istediğinizde, kendinize en yakın emlak bürosunu internetten arattırabilirsiniz, yada bir bilgisayar parçasına ihtiyacınız var, kendinize en yakın bilgisayar mağazasını internetten aratarak iletişim bilgilerine erişebilirsiniz, telefon ederek stok bilgisi isteyebilirsiniz.

Böyle bir vaziyette müşterilerinizin gözünde bırakacağınız ilk izlenim, şirketinizin internet sitesi ve size telefon ile erişen müşteriniz yada müşteri adayınızla ilk görüşmenizdir.

telefon santraliGerçek hayattan örnek vermek gerekirse, Yazılım şirketiniz var, yaptığınız işleri, referanslarınızı internet sitenizden inceledikten sonra müşteri adayınız sizinle iletişime geçmek için sizi aradığında şirketinize özel robot operatör tarafından karşılanması, telefonun bağlanmasını beklerken, bekleme müzikleri dinlemesi müşteri adayının şirketinize olan bakış açıcını pozitif istikamette netlikle değiştirecektir.

Peki ya yukarıdaki örnek şu şekilde olsaydı; Web sitenizde sabit bir telefon yerine cep telefonu gören müşteri adayı veya sabit telefonunuz varsa bunu aradığında herhangi bir çağrı karşılama, robot operatör olmadan karşısına direk bir yetkili çıksaydı şirketinize olan bakış açısı yukardaki örnekte olduğu gibi olumlu yönde olur muydu?

Telefon Santrali İle Maliyetlerinizi Düşürün..

Profesyonel bir telefon santrali yatırımı, fiyatları açısından bilhassa yeni kurulmakta olan işletmeler için ikinci tasarıya atılmaktadır. Bu noktada Cosmoscell konumdan bağımsız, İnternet olan her ortamda kullanabileceğiniz, bakım fiyatı olmayan, ekstra bir alet çalıştırmak zorunda olmadığınız IP Telefon Santral Sistemi hizmetinize sunuyor. Cosmoscell sayesinde yüksek yatırım fiyatlarına katlanmadan, sabit telefon hizmetlerinin sabit ödemelerinden fazla olmayan bir meblağda, profesyonel bir santral sistemine sahip olmanıza imkan sağlıyor.

Cosmoscell ile IP Telefon Santrali, lüks değil temel bir ihtiyaç haline gelmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir